strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www,  tworzeniu filmów promocyjnych, profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Na Skróty

 

O nas

 

Usługi

 

Aktualności

 

Portfolio

 

Kontakt

 

Ekspert WebWave

 

 

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Aktualności

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

halodoctor  to kompleksowe narzędzie telemedyczne służące do komunikacji lekarz – pacjent. Za pomocą platformy pacjent może umówić się na wizyty stacjonarne jak i konsultacje online.   halodoctor do dodatek do oprogramowania Medfile w którym można prowadzić swoją elektroniczną dokumentację medyczną.  

haloDoctor.pl to platforma telemedyczna dla lekarzy, specjalistów oraz pacjentów. Jest to oprogramowanie  pozwalające na przeprowadzenie e-Wizyty w formie czatu oraz wideo. Oznacza to, że serwis pośredniczy w kontakcie lekarz – pacjent. haloDoctor nie jest przychodnią i nie świadczy usług zdrowotnych ale jest świetnym narzędziem do przeprowadzania wizyt. Podczas rozmowy istnieje możliwość przesyłania załączników obustronnie np.: z wynikami badań czy wystawioną e-Receptą przez lekarza. Platformę odwiedzają pacjenci nie tylko z Polski a lekarze świadczą usługi medyczne w kilku językach.

Zakładając konto prezentujesz swoją wirtualną wizytówkę. Dodając swoje zdjęcie, wykształcenie, specjalizację, leczone schodzenia i kilka słów o sobie dzięki temu tworzysz swój wizerunek w sieci zdobywając zaufanie pacjentów. e-Wizytówka jest dostępna w wynikach wyszukiwania sortując wg określonych wytycznych np.: schorzenie czy specjalizacja, a co ważne – również po lokalizacji gabinetu. Pacjenci nie zawsze są biegli komputerowo a co za tym idzie, nie zawsze potrafią sprawnie obsługiwać urządzenia komputerowe. Wystawiając swój kalendarz pacjent od razu widzi świadczone usługi medyczne przez specjalistę, dostępny najbliższy termin oraz podstawowe informacje.

 

telemedycyna halodoctor

 

Platforma haloDoctor jest dodatkiem oprogramowania Medfile w którym prowadzona jest elektroniczna dokumentacja medyczna. Jest to kompleksowe rozwiązanie telemedyczne dla praktyk lekarskich oraz małych i dużych podmiotów leczniczych. Porady telemedyczne mogą być świadczone z dowolnego miejsca na ziemi a stabilność oraz pełna kontrola zapewni urządzenie z dostępem do Internetu.

Dzięki połączeniu tych dwóch platform można w pełni prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną (EDM), wystawiać e-Recepty, e-Zwolnienia, e-Skierowania, raportować zdarzenia medyczne czy po prostu prowadzić rejestr swoich pacjentów. Medfile przeznaczony jest dla placówek leczniczych jak i małych gabinetów a jego personalizacja (np.:własne tworzenie formularzy) pozwala dostosować program do własnych potrzeb.

 


 

Smart Pixel jest partnerem MedFile oraz halodoctor.

 

Tworzymy strony internetowe dla lekarzy, dentystów, fizjoterapeutów, gabinetów lekarskich, oraz placówek medycznych z zaawansowanym systemem rezerwacji online.

 

Oferujemy wdrożenie kompletnego oprogramowania dla placówek, gabinetów, lekarzy i fizjoterapeutów z elektroniczną dokumentacją medyczną taką jak: e-Zwolnienia, e-Recepta.

 

Przez nasze strony www pacjenci mogą umówić wizytę w gabinecie lub konsultację przez internet. Dzięki intuicyjnemu kalendarzowi z łatwością można zarządzać wizytami w jednym miejscu.

 

Do stron www oferujemy aplikację, dzięki, której możesz otrzymywać przypomnienia o terminach, przekładać lub odwoływać wizyty, a także czatować ze specjalistami.

 

Aplikacja umożliwia także: wideokonsultacje, czat online, wyszukiwarkę specjalistów, dodawać opinie. Narzędzie pomaga lekarzom lepiej zarządzać ich pracą i budować reputację w Internecie.

 

Dzięki zintegrowanemu, kompleksowemu rozwiązaniu lekarze mogą nie tylko poprawić swoją obecność w Internecie, ale także poświęcić więcej czasu na to, co naprawdę ważne czyli na potrzeby swoich pacjentów. Oszczędź czas na zarządzaniu wizytami i zmniejsz liczbę nieobecności o połowę.

 

Oferujemy nowoczesne platformy opieki zdrowotnej dedykowane pacjentom, lekarzom oraz placówkom medycznym.

 

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

 

📲 730-209-608

📧 piotr@smartpixel.net.pl

🌍 www.smartpixel.net.pl

haloDoctor to platforma telemedyczna dla lekarzy, specjalistów oraz pacjentów.

Najnowsze posty

domena hosting serwer
domena hosting serwer
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
23 marca 2022
halodoctor narzędzie telemedyczne służące do komunikacji lekarzy z pacjentami
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
sklep internetowy shoper
sklep internetowy sky-shop
sklepy internetowe
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608

Nowoczesne Usługi Cyfrowe