Nasze usługi cyfrowe

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa oferująca pełne spektrum usług cyfrowych potrzebnych do zaistnienia w sieci. Nasze usługi to między innymi tworzenie nowoczesnych stron internetowych, sklepów www,  filmów promocyjnych, profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz promocja biznesu w Internecie. Pomożemy Ci także w prowadzeniu firmowych Social Mediów i reklamowaniu tych profili.

responsywna strona intrenetowa

WIĘCEJ

jak założyć sklep internetowy

WIĘCEJ

film reklamowy

WIĘCEJ

prezentacja powerpoint

WIĘCEJ

WIĘCEJ

prowadzenie social media cennik
pozycjonowanie strony www

WIĘCEJ

Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
strona intrenetowa bez kodowania

Smart Pixel to kreatywna agencja cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, montażu video, tworzeniu profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz opracowywaniu i ulepszaniu cyfrowego biznesu naszych klientów.

 

Wolimy być postrzegani jako butik sztuki cyfrowej niż fabryka, która przekracza swoje możliwości. Nie dążymy do masowej produkcji, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

 

Naszym największym atutem są ludzie - osoby inteligentne, kreatywne, uśmiechnięte. Gromadzimy ludzi o różnych osobowościach, marzeniach, zainteresowaniach, oczekiwaniach, ale mających ten sam cel. Łączy nas wizja stworzenia kreatywnego placu zabaw, na którym wszystko wydaje się możliwe. 

 

Przenosimy idee naszych Klientów w cyfrową rzeczywistość!

O Smart Pixel

strona intrenetowa bez kodowania

Tworzymy funkcjonalne strony internetowe zgodne najnowszymi trendami w web designie. W swoją pracę wkładamy całe serce, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę. 

MYŚL POZYTYWNIE

NASZE DOŚWIADZENIA

Wszystkie nasze strony internetowe są starannie projektowane. Dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu strony, dzięki czemu Twoja witryna jest wyjątkowa i projektowana na miarę.

Certyfikaty, odznaczenia, specjalizacje

Expert od WebWave.

 

Od ponad 8 lat tworzymy strony internetowe w oparciu o polską technologię WebWave.

 

Jesteśmy z WebWave niemal od samego początku powstania tej firmy.  Zgłaszamy pomysły na rozwój tego kreatora, pomagamy w wyłapywaniu bugów i dzielimy się opiniami z twórcami tego oprogramowania.

 

Znamy WebWave jak własną kieszeń co zaowocowało oficjalnym tytułem Eksperta.

 

Dla nas to docenienie naszego wkładu i zaangażowania w rozwój kreatora a dla naszych Klientów gwarancja wysokiej jakości usługi projektowania strony www oraz pewność, że współpraca będzie przebiegała sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim owocnie.

 

ekspert webwave

Divhunt - Poznaj najszybszy i pierwszy jednostronicowy kreator aplikacji bez ograniczeń! 


Witryny internetowe, które ładują się z prędkością światła? Czy to możliwe? Tak, poznaj Divhunt. 

Divhunt jest kreatorem stron www typu SPA, co oznacza, że wszystkie
strony mają prawie zerowy czas odświeżania.  Niezależnie od liczby stron lub elementów CMS, strona www stworzona w Divhunt zawsze będzie działał błyskawicznie. 

 

Divhunt jest stosunkowo nowym i zarazem wyjątkowym narzędziem do tworzenia stron www, to połącznie Webflow z Figmą - zupełny odjazd.

 

Tworzymy aplikacje w Divhunt co daje ogromne korzyści dla naszych Klientów. 

 

Zapomnij o wordpressie to przestarzała technologia, która będzie rok po roku wypierana przez takie super nowoczesne narzędzia do tworzenia aplikacji i stron internetowych jak Webflow, Ycode oraz Divhunt.

 

Ważne aby Twoja firma nie przespała tej przemiany technologicznej, kto pierwszy to zrozumie ten będzie miał przewagę konkurencyjną.

webflow ekspert

Ycode to potężna i nowoczesna platforma do tworzenia ultra szybkich stron internetowych. Jest to świetna alternatywa do popularnego Webflow.


Ycode to wizualna platforma programistyczna, która umożliwia twórcom tworzenie niestandardowych projektów internetowych bez konieczności zatrudniania programistów. Misją Ycode jest uczynienie programowania wizualnego tak potężnym, jak kodowanie ręczne - po prostu szybszym i bardziej dostępnym. 

 

Dzięki Ycode mamy pełną kontrolę nad frontendem i backendem swoich projektów internetowych.

 

Przekształcamy pomysły w dynamiczne strony internetowe oparte na bazach danych. Budujemy i projektujemy piękne, responsywne strony www w oparciu o Ycode

 

Co dość istotne za Ycode stoi sam Ignas Rubezius jeden z założycieli najpopularniejszego na świecie systemu do e-mail marketingu MailerLite.  To dowód na to, że ta platforma będzie z pewnością aspirować do miana jednego z najlepszych narzędzi to tworzenia aplikacji i stron www na świecie. 

webflow ekspert

Webflow to obecnie najnowocześniejszy i jednocześnie najlepszy wizualny edytor stron WWW na świecie!

 

Webflow to wizualna platforma do tworzenia stron internetowych, która pozwala firmom projektować, budować i uruchamiać całkowicie niestandardowe witryny bez pisania kodu. Łącząc narzędzia do projektowania, animacji, zarządzania treścią, marketingu i e-commerce w jedną platformę, Webflow umożliwia osobom niebędącym programistami i koderami dostarczanie i promowanie wszelkiego rodzaju witryn internetowych w szybszy, bardziej opłacalny i bardziej oparty na współpracy sposób.

 

Webflow to rewolucyjne narzędzie do projektowania i wdrażania zarówno statycznych, prostych witryn oraz bardziej zaawansowanych projektów zawierających dynamiczne treści a nawet nadaje się dla rozwiązań e-commerce. Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Webflow staje się coraz popularniejszy na  świecie i coraz częściej wypiera popularnego WordPress'a a jego zalety są w przypadku niektórych projektów niepodważalne. Z każdym miesiącem możliwości Webflow znacznie się poszerzają, przybywa coraz więcej funkcji, integracji oraz rozwiązań a tworzenie strony staje się niezwykle przyjemne, intuicyjne, dające ogromnie dużo możliwości co sprawia, że coraz więcej programistów tworzy witryny w oparciu o tą platformę. To niewątpliwie przyszłość tego, jak będą projektowane i tworzone strony WWW!

webflow ekspert

BaseLinker - najpopularniejszy integrator e-commerce w Polsce

 

BaseLinker to wszechstronne narzędzie, które pozwala na zarządzanie sprzedażą w internecie z wielu źródeł w jednym panelu. Jest to rozwiązanie dedykowane zarówno przedsiębiorcom, którzy dopiero rozwijają swoją działalność, jak i firmom z wieloletnim doświadczeniem na rynku e-commerce. Bez względu na to czy prowadzisz sklep internetowy, czy wystawiasz przedmioty w serwisie aukcyjnym – BaseLinker pomoże Ci skrócić czas obsługi zamówień ponad 7-krotnie.

 

Testuj za darmo ponad 700 integracji i wszystkie funkcje >>

shoper reseller

Autoryzowany Reseller

oprogramowania Shoper®

 

Certyfikat ten daje Ci pewność, że otrzymasz od nas oryginalne oprogramowanie Shoper.

Jesteśmy autoryzowanym resellerem licencji Shoper, dzięki temu zakupisz u nas nowe oprogramownie lub przedłużyć istniejącą licencję na korzystnych warunkach.

 

Posiadamy wiedzę i umiejętności aby stworzyć dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy na platformie Shoper.

shoper reseller

Potrzebujesz strony lub sklepu www?

To napisz do nas lub zadzwoń a podpowiemy Ci, która technologia będzie najlepsza dla Twojego biznesu lub projektu. 

Imie
Tele

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Dane

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.