Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

Imie
Tele

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Dane

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak tylko się da.

Skontaktuj się z nami

shoper reseller

Autoryzowany Reseller

oprogramowania Shoper®

 

Certyfikat ten daje Ci pewność, że otrzymasz od nas oryginalne oprogramowanie Shoper.

Jesteśmy autoryzowanym resellerem licencji Shoper, dzięki temu zakupisz u nas nowe oprogramownie lub przedłużyć istniejącą licencję na korzystnych warunkach.

 

Posiadamy wiedzę i umiejętności aby stworzyć dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy na platformie Shoper.

shoper reseller

BaseLinker - najpopularniejszy integrator e-commerce w Polsce

 

BaseLinker to wszechstronne narzędzie, które pozwala na zarządzanie sprzedażą w internecie z wielu źródeł w jednym panelu. Jest to rozwiązanie dedykowane zarówno przedsiębiorcom, którzy dopiero rozwijają swoją działalność, jak i firmom z wieloletnim doświadczeniem na rynku e-commerce. Bez względu na to czy prowadzisz sklep internetowy, czy wystawiasz przedmioty w serwisie aukcyjnym – BaseLinker pomoże Ci skrócić czas obsługi zamówień ponad 7-krotnie.

 

Testuj za darmo ponad 700 integracji i wszystkie funkcje >>

webflow ekspert

Webflow to obecnie najnowocześniejszy i jednocześnie najlepszy wizualny edytor stron WWW na świecie!

 

Webflow to wizualna platforma do tworzenia stron internetowych, która pozwala firmom projektować, budować i uruchamiać całkowicie niestandardowe witryny bez pisania kodu. Łącząc narzędzia do projektowania, animacji, zarządzania treścią, marketingu i e-commerce w jedną platformę, Webflow umożliwia osobom niebędącym programistami i koderami dostarczanie i promowanie wszelkiego rodzaju witryn internetowych w szybszy, bardziej opłacalny i bardziej oparty na współpracy sposób.

 

Webflow to rewolucyjne narzędzie do projektowania i wdrażania zarówno statycznych, prostych witryn oraz bardziej zaawansowanych projektów zawierających dynamiczne treści a nawet nadaje się dla rozwiązań e-commerce. Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Webflow staje się coraz popularniejszy na  świecie i coraz częściej wypiera popularnego WordPress'a a jego zalety są w przypadku niektórych projektów niepodważalne. Z każdym miesiącem możliwości Webflow znacznie się poszerzają, przybywa coraz więcej funkcji, integracji oraz rozwiązań a tworzenie strony staje się niezwykle przyjemne, intuicyjne, dające ogromnie dużo możliwości co sprawia, że coraz więcej programistów tworzy witryny w oparciu o tą platformę. To niewątpliwie przyszłość tego, jak będą projektowane i tworzone strony WWW!

ekspert webwave

Expert od WebWave.

 

Od ponad 8 lat tworzymy strony internetowe w oparciu o polską technologię WebWave.

 

Jesteśmy z WebWave niemal od samego początku powstania tej firmy.  Zgłaszamy pomysły na rozwój tego kreatora, pomagamy w wyłapywaniu bugów i dzielimy się opiniami z twórcami tego oprogramowania.

 

Znamy WebWave jak własną kieszeń co zaowocowało oficjalnym tytułem Eksperta.

 

Dla nas to docenienie naszego wkładu i zaangażowania w rozwój kreatora a dla naszych Klientów gwarancja wysokiej jakości usługi projektowania strony www oraz pewność, że współpraca będzie przebiegała sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim owocnie.

 

Certyfikaty, odznaczenia, autoryzacje

Wszystkie nasze strony internetowe są starannie projektowane. Dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu strony, dzięki czemu Twoja witryna jest wyjątkowa i projektowana na miarę.

NASZE DOŚWIADZENIA

MYŚL POZYTYWNIE

Tworzymy funkcjonalne strony internetowe zgodne najnowszymi trendami w web designie. W swoją pracę wkładamy całe serce, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę. 

strona intrenetowa bez kodowania

O Smart Pixel

Smart Pixel to kreatywna agencja cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, montażu video, tworzeniu profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz opracowywaniu i ulepszaniu cyfrowego biznesu naszych klientów.

 

Wolimy być postrzegani jako butik sztuki cyfrowej niż fabryka, która przekracza swoje możliwości. Nie dążymy do masowej produkcji, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

 

Naszym największym atutem są ludzie - osoby inteligentne, kreatywne, uśmiechnięte. Gromadzimy ludzi o różnych osobowościach, marzeniach, zainteresowaniach, oczekiwaniach, ale mających ten sam cel. Łączy nas wizja stworzenia kreatywnego placu zabaw, na którym wszystko wydaje się możliwe. 

 

Przenosimy idee naszych Klientów w cyfrową rzeczywistość!

strona intrenetowa bez kodowania
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608

Nowoczesne Usługi Cyfrowe