dynamiczna strona internetowa
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowychsklepów www,  tworzeniu filmów promocyjnych, profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Pomożemy Ci także, w prowadzeniu firmowych Social Mediów i promocji tych kanałów w sieci.  Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania

SYSTEMY REZERWACJI ONLINE

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Twój e-mail:

Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Każdy restaurator dba o swoją restauracje, a intensywny rozwój portali pośredniczących w zamawianiu jedzenia powoduje, iż pojawiają się bardzo ważne pytania.

 

Prezentacja marki i dostęp do klientów

 

Portale do zamawiania są dla restauratora tym czym supermarkety dla producentów dóbr markowych — dają dostęp do znacznej liczby potencjalnych klientów, ale też i ustawiają daną markę w bezpośredniej konkurencji z innymi, często kojarzonymi z niższą jakością.

 

Sprzedaż z własnej strony www jest dla restauratora z kolei tym czym sklep firmowy jest dla, dóbr markowych — daje pełną kontrolę nad sposobem prezentacji marki i umożliwia bezpośredni dialog z klientem.

 

Koszty

 

Portale do zamawiania działają najczęściej w systemie prowizyjnym, więc restaurator płaci niejednokrotnie znaczne sumy za obsługę pojedynczego zamówienia. Sprzedaż z własnej strony www związana jest jedynie z kosztami stałymi prowadzenia własnego sklepu.

 

Obsługa

 

Zarówno portale jak i zamawianie przez własną stronę internetową daje dostęp do raportów i paneli administracyjnych — jakość i użyteczność tych rozwiązań wymaga samodzielnego sprawdzenia co nam bardziej odpowiada.

 

Bazy danych klientów restauracji

 

Obsługując zamówienia z portalu obsługujemy gości portalu — wszelkie dane tych gości należą więc do portalu. Obsługując zamówienia z własnej strony www to restaurator jest administratorem danych i ma nad nimi pełną kontrolę w ramach udzielonych przez klientów zgód.

 

Wnioski

 

Korzystanie z portali jako dodatkowego kanału sprzedaży może być korzystne pod warunkiem, iż przez cały czas dbać będziemy o promocję własnej marki i utrzymywanie stałej i intensywnej relacji z klientami.

 

Rezerwacje online restauracje

Rozwiązanie

 

Świetnym rozwiązaniem jak wspomnieliśmy wcześniej jest system rezerwacji stolików i sprzedaży online bezpośrednio na własnej stronie internetowej.

 

Jednym z takich sprawdzonych, popularnych i rozbudowanych rozwiązań jest oprogramowanie gastronomiczne UpMenu.

 

UpMenu skupia się na zwiększaniu sprzedaży w restauracjach poprzez nowatorskie rozwiązania technologiczne. Kluczowym produktem jest program gastronomiczny do zamówień online.

 

Oprogramowanie gastronomiczne UpMenu dostarczane jest jako usługa (SaaS) w modelu abonamentowym. Lokale gastronomiczne, które wdrażają UpMenu dają swoim klientom możliwość zamawiania przez Internet bezpośrednio ze strony www restauracji lub profilu Facebook. Otrzymują też szereg rozwiązań i narzędzi do tworzenia bazy klientów, badania ich opinii, budowania lojalności i monitorowania sprzedaży.

 

System UpMenu posiada również szereg narzędzi marketingowych jak np. kampanie email, SMS, automatyzacja marketingu czy promocje i kupony rabatowe. Wspierają one działania marketingowe restauracji.

 

UpMenu pozwala sprzedawać jedzenie online bezpośrednio ze swojej strony internetowej, bez konieczności korzystania z zewnętrznych portali. Dzięki temu zmniejszasz koszty, uniezależniasz się od portalu oraz zyskujesz pełną kontrolę nad zamówieniami i klientami!

 

Jeśli potrzebujesz systemu rezerwacji stolików, jedzenia i chcesz jednocześnie sprzedawać swoje produkty przez swoją własną stronę www bez pośredników to UpMenu będzie bardzo dobrym wyborem dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy w stworzeniu unikalnej strony dla Twojego biznesu zintegrowanym z UpMenu to odezwij się do nas, pomożemy Ci.

 

 

☎ 730-209-608

📧 poczta@smartpixel.net.pl

🌍 www.facebook.com/pixelissmart

🌍 www.instagram.com/pixelissmart

🌍 www.pinterest.com/pixelissmart

 

🟥 Pixel is Smart!

 

Sprzedaż jedzenia przez portal vs zamawianie przez własną stronę internetową.

Najnowsze posty

domena hosting serwer
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
14 stycznia 2022
Rezerwacje stolików online, sprzedaż jedzenia na stronie
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
sklep internetowy shoper
sklep internetowy sky-shop
sklepy internetowe
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe