Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

Imię i Nazwisko

Twój e-mail:

Nr telefonu

Treść wiadomości:

D

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
responsywna strona internetowa

Masz pytanie? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej się tylko da.

Kontakt

responsywna strona internetowa
responsywna strona internetowa

Każda strona internetowa musi być wyjątkowa, jeśli chce się wyróżniać z tłumu. Osiągamy to poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, z którym współpracujemy. Wsłuchujemy się w Twoje osobiste pragnienia i sugestie i wspólnie opracowujemy najlepszy projekt.

Projektowanie

stron internetowych

01

responsywna strona internetowa

Posiadamy wiedzę i umiejętności jak stworzyć stronę www zintegrowaną ze sprawdzonymi na rynku systemami rezerwacji online, dzięki którym twoja strona internetowa stanie się bardziej funkcjonalna i przede wszystkim spełniała oczekiwania internautów odwiedzających witrynę.

 

więcej znajdziesz tutaj >>

Strona www z systemem rezerwacji online

04

responsywna strona internetowa

Rebranding starej, wysłużonej i nie modnej już strony internetowej na nową, lepszą która podąża za najnowszymi trendami, zapoczątkuje pozytywne zmiany w Twoim biznesie. Nasz zespół kreatywny najpierw analizuje istniejącą witrynę internetową, a następnie dostosowuje ją do ciągle zmieniających się potrzeb rynku przy pomocy najnowocześniejszych technologii i trendów w projektowaniu stron internetowych. Rzuć okiem na nasze potfolio i przekonaj się samemu o najwyższej jakości naszych usług projektowania stron internetowej.

03

Rebranding,

przeprojektowanie

istniejącej już strony internetowej

responsywna strona internetowa

Landing page (nazywany również stroną docelową) to szczególny rodzaj strony internetowej stworzony, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających oraz zaprezentować najważniejsze informacje. Jego głównym celem jest zachęcenie do podjęcia działania. Landing page’y często używa się, by zachęcić do pobrania ebooka, zebrania zapisów na webinar, ogłoszenia nowego produktu lub usługi lub zaoferowania zniżki.  Najważniejszym elementem każdego landing page’a jest przycisk call to action (CTA). Służy on do nakierowania na wskazaną czynność.

Landing Page

02

Zakres usług w ramach tworzenia stron internetowych

pixel

is

smart

Klienci kochają strony od Smart Pixel

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki starannie zaprojektowanej stronie internetowej przez Smar Pixel. Jeśli chcesz zrobić wspaniałe wprowadzenie do biznesu i szczegółowo przedstawić swoją działalność to Smart Pixel ma wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć reprezentatywną, nowoczesną stronę internetową o wyjątkowym i przyciągającym wyglądzie!

OPTYMALIZACJA SEO

strona internetowa cena

Nasze strony są przyjazne dla SEO, co jest bardzo ważne dla Twojego biznesu, aby zwiększyć ruch na Twojej witrynie.

CMS

strona internetowa cena

Nasze strony internetowe posiadają system zarządzania treścią (CMS), który służy do samodzielnego zarządzania, tworzenia i modyfikowania treści na swojej witrynie. Tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi jest  nie tylko łatwe, ale także przyjemne

WERSJA RESPONSYWNA (RWD)

responsywna strona internetowa

Każda tworzona przez nas witryna internetowa działa bezproblemowo na urządzeniach mobilnych i tabletach, zapewniając doskonałą wydajność mobilną

HOSTING Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA SSL

responsywna strona internetowa

Do każdej strony www z włączonym hostingiem oferujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Dzięki temu możesz być pewien, że dane, które przesyłasz przez internet są szyfrowane i nie dotrą do osób trzecich.

WSPARCIE

strona internetowa cena

Nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie. Wyciągamy do nich pomocną dłoń oferując wsparcie techniczne  jeśli tylko tego potrzebują.

Wszystkie nasze strony internetowe są starannie projektowane. Dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu strony, dzięki czemu Twoja witryna jest wyjątkowa i projektowana na miarę.

strona internetowa cena

WYJĄTKOWY DESIGN

Responsywne strony internetowe

PIXEL IS SMART

strona internetowa wordpress
strona internetowa wordpress

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

shoper reseller

Autoryzowany Reseller

oprogramowania Shoper®

 

Certyfikat ten daje Ci pewność, że otrzymasz od nas oryginalne oprogramowanie Shoper.

Jesteśmy autoryzowanym resellerem licencji Shoper, dzięki temu zakupisz u nas nowe oprogramownie lub przedłużyć istniejącą licencję na korzystnych warunkach.

 

Posiadamy wiedzę i umiejętności aby stworzyć dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy na platformie Shoper.

ekspert webwave

Expert od WebWave.

 

Od ponad 8 lat tworzymy strony internetowe w oparciu o polską technologię WebWave.

 

Jesteśmy z WebWave niemal od samego początku powstania tej firmy.  Zgłaszamy pomysły na rozwój, pomagamy w naprawiać usterki i dzielimy się doświadczeniem w codziennej pracy z twórcami tego oprogramowania.

 

Znamy WebWave jak własną kieszeń co zaowocowało oficjalnym tytułem Eksperta.

 

Docenienie  wkładu i zaangażowania agencji Smar Pixel w rozwój kreatora to dla naszych Klientów gwarancja wysokiej jakości usługi projektowania strony www oraz pewność, że współpraca będzie przebiegała sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim owocnie.

 

NOWOCZESNA STRONA WWW