Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe

Preferowane technologie

Expert WebWave.

 

Od ponad 8 lat tworzymy strony internetowe w oparciu o polską technologię WebWave.

 

Jesteśmy z WebWave niemal od samego początku powstania tej firmy.  Zgłaszamy pomysły na rozwój tego kreatora, pomagamy w wyłapywaniu bugów i dzielimy się opiniami z twórcami tego oprogramowania.

 

Znamy WebWave jak własną kieszeń co zaowocowało oficjalnym tytułem Eksperta.

 

Dla nas to docenienie naszego wkładu i zaangażowania w rozwój kreatora a dla naszych Klientów gwarancja wysokiej jakości usługi projektowania strony www oraz pewność, że współpraca będzie przebiegała sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim owocnie.

 

ekspert webwave

Divhunt - Poznaj najszybszy i pierwszy jednostronicowy kreator aplikacji bez ograniczeń! 


Witryny internetowe, które ładują się z prędkością światła? Czy to możliwe? Tak, poznaj Divhunt. 

Divhunt jest kreatorem stron www typu SPA, co oznacza, że wszystkie
strony mają prawie zerowy czas odświeżania.  Niezależnie od liczby stron lub elementów CMS, strona www stworzona w Divhunt zawsze będzie działał błyskawicznie. 

 

Divhunt jest stosunkowo nowym i zarazem wyjątkowym narzędziem do tworzenia stron www, to połącznie Webflow z Figmą - zupełny odjazd.

 

Tworzymy aplikacje w Divhunt co daje ogromne korzyści dla naszych Klientów. 

 

Zapomnij o wordpressie to przestarzała technologia, która będzie rok po roku wypierana przez takie super nowoczesne narzędzia do tworzenia aplikacji i stron internetowych jak Webflow, Ycode oraz Divhunt.

 

Ważne aby Twoja firma nie przespała tej przemiany technologicznej, kto pierwszy to zrozumie ten będzie miał przewagę konkurencyjną.

webflow ekspert

Ycode to potężna i nowoczesna platforma do tworzenia ultra szybkich stron internetowych. Jest to świetna alternatywa do popularnego Webflow.


Ycode to wizualna platforma programistyczna, która umożliwia twórcom tworzenie niestandardowych projektów internetowych bez konieczności zatrudniania programistów. Misją Ycode jest uczynienie programowania wizualnego tak potężnym, jak kodowanie ręczne - po prostu szybszym i bardziej dostępnym. 

 

Dzięki Ycode mamy pełną kontrolę nad frontendem i backendem swoich projektów internetowych.

 

Przekształcamy pomysły w dynamiczne strony internetowe oparte na bazach danych. Budujemy i projektujemy piękne, responsywne strony www w oparciu o Ycode

 

Co dość istotne za Ycode stoi sam Ignas Rubezius jeden z założycieli najpopularniejszego na świecie systemu do e-mail marketingu MailerLite.  To dowód na to, że ta platforma będzie z pewnością aspirować do miana jednego z najlepszych narzędzi to tworzenia aplikacji i stron www na świecie. 

webflow ekspert

Webflow to obecnie najnowocześniejszy i jednocześnie najlepszy wizualny edytor stron WWW na świecie!

 

Webflow to wizualna platforma do tworzenia stron internetowych, która pozwala firmom projektować, budować i uruchamiać całkowicie niestandardowe witryny bez pisania kodu. Łącząc narzędzia do projektowania, animacji, zarządzania treścią, marketingu i e-commerce w jedną platformę, Webflow umożliwia osobom niebędącym programistami i koderami dostarczanie i promowanie wszelkiego rodzaju witryn internetowych w szybszy, bardziej opłacalny i bardziej oparty na współpracy sposób.

 

Webflow to rewolucyjne narzędzie do projektowania i wdrażania zarówno statycznych, prostych witryn oraz bardziej zaawansowanych projektów zawierających dynamiczne treści a nawet nadaje się dla rozwiązań e-commerce. Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Webflow staje się coraz popularniejszy na  świecie i coraz częściej wypiera popularnego WordPress'a a jego zalety są w przypadku niektórych projektów niepodważalne. Z każdym miesiącem możliwości Webflow znacznie się poszerzają, przybywa coraz więcej funkcji, integracji oraz rozwiązań a tworzenie strony staje się niezwykle przyjemne, intuicyjne, dające ogromnie dużo możliwości co sprawia, że coraz więcej programistów tworzy witryny w oparciu o tą platformę. To niewątpliwie przyszłość tego, jak będą projektowane i tworzone strony WWW!

webflow ekspert

Sklepy internetowe Shoper®

 

Certyfikat ten daje Ci pewność, że otrzymasz od nas oryginalne oprogramowanie Shoper.

Jesteśmy autoryzowanym resellerem licencji Shoper, dzięki temu zakupisz u nas nowe oprogramownie lub przedłużyć istniejącą licencję na korzystnych warunkach.

 

Posiadamy wiedzę i umiejętności aby stworzyć dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy na platformie Shoper.

shoper reseller
dynamiczna strona internetowa

Nasze strony internetowe charakteryzują się nieskazitelnym wyglądem, wysokiej jakości treścią i najnowszymi technologiami internetowymi zapewniającymi płynne wyświetlanie we wszystkich przeglądarkach internetowych.

WEB DESIGN

reative.

Kochamy projektować

C

Każda strona internetowa musi być wyjątkowa, jeśli chce się wyróżniać z tłumu. Osiągamy to poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, z którym współpracujemy. Wsłuchujemy się w Twoje osobiste pragnienia i sugestie i wspólnie opracowujemy najlepszy projekt.

STWÓRZMY COŚ RAZEM

JAK CIĘ WIDZA TAK CIĘ PISZĄ

W projektowaniu stron internetowych dużą wagę przywiązujemy do wyglądu witryny. Każda nasza strona ma unikalny, szyty na miarę design, który sprawia, że przeglądanie ich jest bardzo przyjemne dla oka.

Projektanci Smart Pixel wiedzą, że Twoja witryna to coś więcej niż tylko domena w Internecie, to cyfrowe rozszerzenie Twojej firmy. Wiemy, że chcesz nie tylko działającej witryny internetowej, ale także strony, która zapewnia prawdziwą obsługę klienta, utrzymuje zainteresowanie użytkowników i stale ich przyciąga.

NOWOCZESNA STRONA WWW

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

strona internetowa wordpress
strona internetowa wordpress

PIXEL IS SMART

Responsywne strony internetowe

WYJĄTKOWY DESIGN

strona internetowa cena

Wszystkie nasze strony internetowe są starannie projektowane. Dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu strony, dzięki czemu Twoja witryna jest wyjątkowa i projektowana na miarę.

Nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie. Wyciągamy do nich pomocną dłoń oferując wsparcie techniczne  jeśli tylko tego potrzebują.

strona internetowa cena

WSPARCIE

Do każdej strony www z włączonym hostingiem oferujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Dzięki temu możesz być pewien, że dane, które przesyłasz przez internet są szyfrowane i nie dotrą do osób trzecich.

responsywna strona internetowa

HOSTING Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA SSL

Każda tworzona przez nas witryna internetowa działa bezproblemowo na urządzeniach mobilnych i tabletach, zapewniając doskonałą wydajność mobilną

responsywna strona internetowa

WERSJA RESPONSYWNA (RWD)

Nasze strony internetowe posiadają system zarządzania treścią (CMS), który służy do samodzielnego zarządzania, tworzenia i modyfikowania treści na swojej witrynie. Tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi jest  nie tylko łatwe, ale także przyjemne

strona internetowa cena

CMS

Nasze strony są przyjazne dla SEO, co jest bardzo ważne dla Twojego biznesu, aby zwiększyć ruch na Twojej witrynie.

strona internetowa cena

OPTYMALIZACJA SEO

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki starannie zaprojektowanej stronie internetowej przez Smar Pixel. Jeśli chcesz zrobić wspaniałe wprowadzenie do biznesu i szczegółowo przedstawić swoją działalność to Smart Pixel ma wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć reprezentatywną, nowoczesną stronę internetową o wyjątkowym i przyciągającym wyglądzie!

Klienci kochają strony od Smart Pixel

smart

is

pixel

Zakres usług w ramach tworzenia stron internetowych

02

Landing Page

Landing page (nazywany również stroną docelową) to szczególny rodzaj strony internetowej stworzony, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających oraz zaprezentować najważniejsze informacje. Jego głównym celem jest zachęcenie do podjęcia działania. Landing page’y często używa się, by zachęcić do pobrania ebooka, zebrania zapisów na webinar, ogłoszenia nowego produktu lub usługi lub zaoferowania zniżki.  Najważniejszym elementem każdego landing page’a jest przycisk call to action (CTA). Służy on do nakierowania na wskazaną czynność.

responsywna strona internetowa

Rebranding,

przeprojektowanie

istniejącej już strony internetowej

03

Rebranding starej, wysłużonej i nie modnej już strony internetowej na nową, lepszą która podąża za najnowszymi trendami, zapoczątkuje pozytywne zmiany w Twoim biznesie. Nasz zespół kreatywny najpierw analizuje istniejącą witrynę internetową, a następnie dostosowuje ją do ciągle zmieniających się potrzeb rynku przy pomocy najnowocześniejszych technologii i trendów w projektowaniu stron internetowych. Rzuć okiem na nasze potfolio i przekonaj się samemu o najwyższej jakości naszych usług projektowania stron internetowej.

responsywna strona internetowa

04

Strona www z systemem rezerwacji online

Posiadamy wiedzę i umiejętności jak stworzyć stronę www zintegrowaną ze sprawdzonymi na rynku systemami rezerwacji online, dzięki którym twoja strona internetowa stanie się bardziej funkcjonalna i przede wszystkim spełniała oczekiwania internautów odwiedzających witrynę.

 

więcej znajdziesz tutaj >>

responsywna strona internetowa

01

Projektowanie

stron internetowych

Każda strona internetowa musi być wyjątkowa, jeśli chce się wyróżniać z tłumu. Osiągamy to poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, z którym współpracujemy. Wsłuchujemy się w Twoje osobiste pragnienia i sugestie i wspólnie opracowujemy najlepszy projekt.

responsywna strona internetowa
responsywna strona internetowa

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej się tylko da.

responsywna strona internetowa
Imię i Nazwisko

Twój e-mail:

Nr telefonu

Treść wiadomości:

D

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.