dynamiczna strona internetowa
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowychsklepów www,  tworzeniu filmów promocyjnych, profesjonalnych prezentacji PowerPoint oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Pomożemy Ci także, w prowadzeniu firmowych Social Mediów i promocji tych kanałów w sieci.  Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania

SYSTEMY REZERWACJI ONLINE

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Twój e-mail:

Pole tekstowe
Telefon

Treść wiadomości:

Dane

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeśli potrzebujesz stronę www z systemem rezerwacji wizyt online to napisz do nas zapytanie a my przygotujemy dla Ciebie wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj o cenę

 

system rezerwacji online wizyt bookero

 

Bookero to innowacyjny a zarazem jeden z najprostszych i najmniej wymagających systemów do obsługi rezerwacji miejsc, wizyt, biletów czy usług. Sprawdzi się w przypadku każdej profesji, która wymaga systemu rezerwacji online

 

Więcej >>

Hotres - dedykowane rozwiązanie dla branży hotelowej. Rezerwacja pokoi na własnej stronie intrenetowej. Zaawansowany funkcjonalnie Booking Engine połączony z Channel Managerem bez prowizji pozwoli obniżyć koszty, zwiększyć sprzedaż oraz ułatwić obsługę gości i zautomatyzować rezerwacje.

Hotres to zaawansowany system do rezerwacji online dedykowany dla hoteli, apartamentów, hosteli, rezydencji i tym podobnym działalnościom usługowym. Zaawansowany, autorski silnik Book Engine umożliwia w bardzo łatwy i szybki sposób dokonać rezerwacji z płatnością online na Twojej stronie www. Hotres posiada funkcjonalne moduły recepcji, marketingu i księgowości w jednym. Ten system rezerwacyjny jest w pełni przystosowany do najpopularniejszych urządzeń mobilnych.
Rezerwacja pokoi przez stronę internetową nigdy nie była tak szybka i prosta. Udostępnij swoim gościom system rezerwacji online Hotres i nie płać prowizji za dokonane rezerwacje! 


medfile oprogramowanie dla placówek medycznych i gabinetów lekarskich

 

Medfile to kompleksowe oprogramowanie dla placówek medycznych i gabinetów lekarskich różnych specjalności. Medfile posiada z system rejestracji pacjentów i wizyt online. Dzięki kalendarzowi zamieszczonemu na Twojej stronie www w prosty sposób pacjent otrzymuje możliwość samodzielnego zapisu na wizytę online. System wysyła do pacjenta automatyczne przypomnienia SMS o dacie i godzinie wizyty. Przejrzystość wprowadzonych danych i intuicyjność kalendarza sprawia, że organizacja grafiku dnia pracy nigdy nie była równie prosta. Zwiększenie ilości realizowanych wizyt i tym samym zwiększenie zysków to cel każdej placówki specjalistycznej.

 

Więcej >>


system zamówień online dla restauracji

 

UpMenu to system obsługi zamówień online dla restauracji oferowany w modelu abonamentowym. W dużym skrócie pozwala restauracji szybko i sprawnie uruchomić sprzedaż jedzenia przez Internet bezpośrednio ze strony www restauracji. 

 

System UpMenu posiada również szereg narzędzi marketingowych jak np. kampanie email, SMS, automatyzacja marketingu czy promocje i kupony rabatowe. Wspierają one działania marketingowe restauracji.

 

Więcej >>

 

 

ZnanyLekarz czyli rezerwacje wizyt online dla lekarzy. Przez platformę ZnanyLekarz pacjenci mogą umówić wizytę w gabinecie lub konsultację przez internet. Dzięki intuicyjnemu kalendarzowi z łatwością można zarządzać wizytami w jednym miejscu. Dzięki aplikacji ZnanyLekarz możesz otrzymywać przypomnienia o terminach, przekładać lub odwoływać wizyty, a także czatować ze specjalistami. Aplikacja umożliwia także: wideokonsultacje, czat online, wyszukiwarkę specjalistów, dodawać opinie. ZnanyLekarz pomaga lekarzom lepiej zarządzać ich pracą i budować reputację w Internecie. Dzięki zintegrowanemu, kompleksowemu rozwiązaniu lekarze mogą nie tylko poprawić swoją obecność w Internecie, ale także poświęcić więcej czasu na to, co naprawdę ważne czyli na potrzeby swoich pacjentów. Oszczędź czas na zarządzaniu wizytami i zmniejsz liczbę nieobecności o połowę. Ta nowoczesna platforma opieki zdrowotnej dedykowana jest dla pacjentów, lekarzy oraz placówek. 

 

Więcej >>

Oferujemy najlepsze i sprawdzone systemy rezerwacji online na naszym rynku.

Systemy rezerwacji online

system rezerwacji online dla usług

Oferujemy najlepsze i sprawdzone systemy rezerwacji online na naszym rynku dla różnych branż.

Systemy rezerwacji online, które oferujemy

system rezerwacji online dla usług
strona www

Dlaczego warto korzystać z systemu rezerwacji online dla swojej firmy usługowej?

Dzięki łatwości obsługi, kompleksowej kontroli dostępności w czasie rzeczywistym, całodobowemu dostępowi w dokonywaniu rezerwacji oraz automatycznemu wysyłaniu powiadomień i potwierdzeń rezerwacji przez e-mail i sms systemy rezerwacji wizyt online znacznie zwiększają efektywność firmy i sprzedaż jej usług poprzez internet za pośrednictwem własnej strony internetowej i to bez konieczności płacenia prowizji pośrednikom.

02

System rezerwacji wizyt upraszcza proces rezerwacji

Bez e-rezerwacji  tracisz ogromną szansę i nie wykorzystujesz ogromnych możliwości, jakie Internet oferuje firmom. Korzystając z  systemu rezerwacji bezpośrednio na swojej stronie www,  zwiększasz szansę na to, że Klient będący na twojej witrynie skorzysta z twojej oferty, usługi lub kupi Twój produkt. Ponieważ trend rezerwacji przez telefon szybko zanika, możesz zyskać przewagę konkurencyjną dzięki nowoczesnej platformie rezerwacji online. 

03

Rezerwacje online zwiększa przychody

Ogromną i jedną z największych zalet systemów rezerwacji online jest możliwość dokonywania rezerwacji w dowolnym momencie o dowolnym czasie, 24 godziny na dobę, przez dowolne urządzenie i to w różnych strefach czasowych. To natychmiast zwiększa i uwalnia ogromny potencjał Twojej firmy. Wraz ze wzrostem wydolności i ilości rezerwacji Twoje przychody będą odpowiednio wzrastać.

01

Systemy rezerwacji online oszczędzają czas

Oczywiste jest, że obsługa połączeń telefonicznych od osób, które chcą zarezerwować pokój, zajmuje strasznie dużo czasu. Ponadto telefoniczny kanał kontaktowy wymaga, aby personel był stale dostępny. Weź pod uwagę roboczogodziny, które można zwolnić po przejściu na platformę rezerwacji online.

04

E-rezerwacje to synergia sprzedaży z marketingiem

Posiadanie systemu rezerwacji online może połączyć działania sprzedażowe i marketingowe. W prostu i wygodny sposób Twoi klienci mogą jednym kliknięciem przeglądać ofertę pokoi, nieruchomości, czy innej usługi jaką oferujesz czytać o tym opinie innych klientów i ostatecznie dokonywać rezerwacji od razu płacąc za to  korzystając z płatności online zintegrowanej z twoją witryną. To wszystko w  jednym miejscu - na Twojej witrynie internetowej!

smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe