dynamiczna strona internetowa
strony internetowe

Smart Pixel to agencja kreatywna oferująca pełen pakiet usług cyfrowych, tak jak projektowanie stron i sklepów internetowych,  tworzenia filmów promocyjnych oraz profesjonalnych prezentacji PowerPoint. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania

Najnowsze szablony

Imie

Nr tele

Twój e-mail:

Nazwa szablonu

Treść wiadomości:

Zgoda

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

27 kwietnia 2021

ZOBACZ SZABLON NA ŻYWO

0zł

* Cena zawiera usługę uruchomienia strony internetowej, konfigurację, prawidłowe podpięcie domeny a także wsparcie i pomoc przez pierwszy tydzień od uruchomienia strony www.

Responsywny, nowoczesny, dedykowany szablon strony internetowej dla salonu fryzjerskiego. Szablon jest w pełni edytowalny, można zmienić, dostosować każdy element na stronie w tym m.in. zdjęcia, tekst, kolory, czcionkę a także cały układ strony.

 

Cechy szablonu:

 

  • 6 podstron: strona domowa, o nas, oferta, cennik kosmetyka, cennik fryzjerstwo, kontakt.

  • Przekierowanie do firmowych profili w social mediach.

  • Formularz kontaktowy, mapa google.

  • Strona w pełni responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych.

  • Strona posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią (CMS).

  • Szablon w pełni edytowalny, dzięki czemu dowolnie możesz zmienić wygląd lub treść strony.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego szablonu strony internetowej, to miej na uwadze, że w cenie podanej z boku zawiera się uruchomienie wraz z konfiguracją strony internetowej, zainstalowanie jej na naszym lub wskazanym przez Ciebie serwerze, prawidłowe podpięcie domeny internetowej pod witrynę a także wsparcie i pomoc w pierwszych dniach uruchomienia strony.  W cenie nie są natomiast wliczone prace w zakresie zmiany treści na stronie, zdjęć czy zmiana wygląd szablonu. 

 

Zmiana treści na stronie takich jak tekst, zdjęcia, elementy oraz zmiana układu, wyglądu strony czy  nowej podstrony lub zwiększenie funkcjonalności strony www wyceniane jest indywidualnie. Napisz do nasz lub zadzwoń aby dowiedzieć więcej.

 

Jest to darmowy szablon strony internetowej.

 

Szablon strony internetowej salonu fryzjerskiego
gotowe strony internetowe
gotowa strona internetowa salonu fryzjerskiego
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe