strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www,  tworzeniu filmów promocyjnych oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

darmowe szablony stron webwave

Gotowe szablony stron internetowych

Uniwersalny szablon strony internetowej to świetne rozwiązanie dla firm czy osób chcących mieć blog lub prostą stronę internetową. Szablon gotowej strony internetowej kierowany jest dla tych osób, które potrzebują niewymagającej, prostej witryny na szybko, w bardzo korzystniej cenie.

 

W dzisiejszych czasach każda firma musi mieć dobrze zaprojektowaną stronę internetową, do promocji produktów i usług. Strona internetowa może być również szeroko wykorzystywana w kampanii reklamowej. Jednak aby osiągnąć pozytywne wyniki, musisz zatrudnić doświadczonego programistę WWW. Bez wątpienia nie zawsze jest to możliwe ze względu na wysoki koszt takiej usługi.

 

W tym miejscu mogą pomóc wzory stron internetowych oparte o system zarządzania treścią pozwalający na jej łatwą edycję bez żadnego doświadczenia i wiedzy w projektowaniu czy programowaniu. Są to tanie i proste rozwiązania, które pomogą Ci szybko założyć nowoczesną stronę internetową. Zaprojektowane przez profesjonalistów darmowe szablony stron internetowych są w pełni responsywne. Ponadto takie motywy stron internetowych można łatwo dostosować do swoich celów. Jeśli potrzebujesz na szybko gotowej strony internetowej w bardzo niskiej cenie to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj darmowe szablony stron internetowych oraz płatne szablony www w wersji premium dla bardziej wymagających osób, dla których wydanie kilkuset złotych na profesjonalną stronę www z szablonu to żaden problem.

 

Darmowe szablony stron www

 

Darmowe nie znaczy, że słabe, wręcz przeciwnie. Wszystkie nasze szablony stron www są starannie zaprojektowane przez profesjonalistów i zachowaniem najnowszych standardów w projektowaniu witryn internetowych.  Znajdziesz na tej podstronie przykładowe szablony stron internetowych, jeśli więc wśród nich nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie to zgłoś się do nas a zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny szablon strony www.

 

Szablon strony responsywnej

 

Wszystkie nasze szablony stron www są responsywne, czyli dopasowujące się do najpopularniejszych urządzeń elektronicznych. 

 

Szablon strony bloga

 

Gotowy blog i to na już? Czemu nie! Wśród naszych gotowych stron www znajdziesz też szablony bloga. Z czasem będzie ich tutaj coraz więcej.

 

Gotowe szablony stron internetowych za darmo

 

Jak widzisz jest to możliwe. Część szablonów jest zupełnie darmowych ale znajdziesz tutaj też płatne wzory stron internetowych dla bardziej wymagających.

 

Szablon strony one page

 

Strona typu One Page to witryna jednostronicowa bez dodatkowych podstron, takich jak o nas, zespół, kontakt lub oferta. Cała treść znajduje się tylko na jednej, głównej stronie, standardowo w układzie z długim przewijaniem.

 

Piękno witryny One Page polega na tym, że stara się promować jedną rzecz, produkt w przejrzysty, bezpośredni sposób. Dzięki temu odwiedzający może zebrać niezbędne informacje o produkcie i podjąć szybką decyzję zakupową.

 

Szablon strony z logowaniem

 

Logowanie umożliwia zalogowanie się internauty na stronie www i w ten sposób uzyskuje dostępu do treści niedostępnych dla normalnych użytkowników.  Każdy nasz szablon posiada taką możliwość.

 

Szablon sklepu internetowego

 

Wśród naszych gotowych szablonów stron internetowych znajdziesz także szablony stron e commerce. Są to raczej witryny przeznaczone dla małych sklepów internetowych do kilkudziesięciu produktów. Jeśli chcesz pełnoprawny, rozbudowany sklep www to zgłoś się do nas, wycenimy indywidualnie.

 

Szablon strony wizytówki

 

Prosty szablon strony internetowej wizytówki składającej się zazwyczaj z jednej głównej lub maksymalnie trzech podstron.

 

Szablon strona w budowie

 

Potrzebujesz na szybko szablonu strony internetowej w budowie? Nasze wzory stron internetowych także

 

Szablon prostej strony internetowej

 

W naszym szablonarium znajdziesz też szablony prostych stron internetowych dla mniej wymagających.

 

Motywy stron internetowych

 

Znajdziesz tutaj różne motywy stron www, m.in.: szablon stron internetowych dla szkół, biura nieruchomości, fotografa, firm budowlanych, edukacyjnych, transportowych, szablony stron dla fundacji i wiele, wiele innych.

 

Szablony WebWave

 

Nasze szablony tworzone są w technologi WebWave. Możesz w bardzo prosty sposób dostosować je pod własny projekt witryny.

 

WebWave szablony stron

 

W naszej ofercie znajdziesz szablony stron WebWave. Wśród nich będą to strony darmowe oraz płatne.

Szablonarium

Czyli szablony stron internetowych. Na tej stronie  znajdziesz szeroki wybór szablonów stron internetowych skierowanych do małych i średnich firm z różnych branż, start-upów, wolnych zawodów i każdego innego rodzaju działalności. Dostępne są bezpłatne szablony stron www o najwyższej jakości wykonania, oraz szablony premium, które możesz dowolnie wykorzystać do swojego kreatywnego projektu internetowego lub działalności biznesowej czy usługowej.

 

szablon strony www

Zapisz się do newslettera aby otrzymać powiadomienie o nowym szablonie!

Kiedy nowy szablon strony www?

Twój e-mail:

Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szablony Premium

Tutaj znajdziesz szablony stron internetowych w wersji Premium, czyli bardziej rozbudowane, ładniejsze, z większą liczbą podstron niż darmowe wersje oraz takie, które posiadające rozszerzenia zwiększające funkcjonalność witryn jak np. systemy rezerwacji online lub sklep internetowy gotowy do sprzedaży.

Darmowe szablony stron internetowych

szablony stron webwave

Responsywne, łatwe w edycji szablony stron internetowych

 

Niektórzy potrzebują strony internetowej za darmo i to na już! Wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniom Klientów i oferujemy wcześniej przygotowane szablony stron internetowych, które są w pełni edytowalne. Dzięki temu możesz mieć witrynę już tego samego dnia od zamówienia i to za darmo!

Darmowe i płatne szablony stron www

 

W  naszym szablonarium oprócz darmowych szablonów stron www znajdziesz też szablony w wersji premium czyli znacznie bardziej rozbudowane wersje posiadające specjalistyczne i zaawansowane rozszerzenia a także funkcjonalności dedykowane dla danej branży. Znajdziesz tutaj szablony posiadające systemy rezerwacji online idealne na przykład dla salonów piękności, salonów fryzjerskich, gabinetów lekarskich dowolnej specjalizacji, psychoterapeutów czy trenerów personalnych.

Szablony stron www proste w edycji

 

Nasze szablony stron www tworzone są przede wszystkim w technologii WebWave posiadającą system zarządzania treścią i  bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze kreator  stron internetowych typu "przeciągnij i upuść" za pomocą, którego w prosty sposób będziesz mógł edytować szablon bez znajomości wiedzy programistycznej czy kodowania.

Najciekawsze i nowoczesne szablony stron WebWave.

szablony stron webwave
szablony webwave
szablony stron webwave
szablony webwave

Ogromny wybór szablonów stron i sklepów internetowych 

 

Nasze szablonarium będzie się systematycznie powiększać o nowe szablony. Co chwilę będziemy zamieszczać tutaj nowe szablony stron i sklepów internetowych dedykowane różnym branżom. Każdy projekt będzie projektowany z niezwykła starannością i dbałością o szczegóły.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych gotowych stronach www to zapisz się do naszego newslettera. Jeśli potrzebujesz strony www ze specjalistycznym rozszerzeniem przydatnym dla Twojego rodzaju biznesu to zgłoś się do nas, zaproponujemy odpowiednie i funkcjonalne rozwiązanie.

Szablony sklepów internetowych

 

Nie zabraknie oczywiście też szablonów sklepów internetowych, czyli gotowych rozwiązań e-commerce dzięki którym możesz zacząć swoją przygodę w handlu elektronicznym już na drugi dzień od zakupu szablonu.

smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608

Nowoczesne Usługi Cyfrowe