Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklepy internetowe
sklep internetowy sky-shop
sklep internetowy shoper
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
szablony stron webwave
05 października 2022
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
domena hosting serwer
domena hosting serwer

Najnowsze posty

25 października 2022

Szablony stron oraz gotowe kompozycje WebWave, zobacz!

Stworzyliśmy dla użytkowników, freelancerów oraz agencji narzędzia ułatwiające tworzenie stron w kreatorze WebWave

 

Szablony oraz gotowe kompozycje (grupy elementów) ale jednak znacznie przyśpieszające i ułatwiające proces budowy witryny czy e-sklepu. Wiem z własnego doświadczenia jak bardzo potrafią ułatwić życie i sam często używam stworzone wcześniej przeze mnie kompozycje w postaci sekcji czy nawet całych podstron w wielu swoich projektach. To prawdziwy booster w pracy!
 

Smart Pixel ekspertem WebWave

 

Darmowe Szablony WebWave

 

Wszystkie nasze darmowe szablony znajdziesz w panelu administracyjnym WebWave na liście szablonów.
Cieszące się największą popularnością i będące w top 10 wybieranych przez użytkowników WebWave nasze szablony to S&Q Construction oraz Lex Korp. Dalej na liście znajdziesz Adwokato, Best Coffe czy szablon bloga Bella Noia. Wszystkie wymienione motywy znajdziesz także na naszej stronie firmowej.
 

Szablony Premium

 
W swoich zasobach mamy także szablony stron internetowych w wersji Premium dla bardziej wymagających użytkowników. Wśród nich są "landing pejdże" oraz motywy z wieloma podstronami, w zasadzie gotowe, dopracowane strony przygotowane do szybkiej edycji i dostosowania pod Twój biznes lub zlecenia od klientów. Obecnie mamy kilka bardzo fajnych szablonów premium a nowe są już w produkcji.
 

Kliknij tutaj aby zobaczyć szablony Premium od Smart Pixel

 

Wszystkie szablony od Smart Pixel są:

 
Bardzo ładne, przejrzyste, nowoczesne.
Projektowane z dokładnością co do piksela.
Design szablonów zgodny z najnowszymi trendami w web designie.
W pełni responsywne czyli dostosowane do wszystkich popularnych urządzeń elektronicznych.
Uniwersalne. Niektóre nasze motywy są tak projektowane, że można je śmiało wykorzystać dla firm z różnych branż. Zmień kolory szablonu, kolejność sekcji oraz tekst i voilà!
Łatwe w edycji.
Bardzo dobrze zorganizowane na warstwach. Wszystkie elementy są odpowiednio pogrupowane a grupy nazwane i poukładane dzięki temu bardzo łatwo i szybko odnajdziesz się w panelu warstw.
Zoptymalizowane pod względem szybkości wyświetlania.
Oczywiście dedykowane WebWave.
 
Jeśli jesteś freelancerem lub pracujesz w agencji możesz wykorzystać nasze szablony na potrzeby zleceń. Dzięki gotowej stronie znacznie przyśpieszysz i ułatwisz sobie pracę.
 
szablony stron kreator webwave

 

Gotowe kompozycje

 
W swoich zasobach mamy także kilkadziesiąt kompozycji gotowych do wykorzystania na stronie, sklepie lub blogu stworzonym w WebWave.
 
Używając grup elementów znacznie przyśpieszasz i ułatwiasz pracę nad swoją stroną internetową lub witryną klienta. Wszystkie kompozycje tworzone są z niezwykłą starannością i są w pełni responsywne dlatego nie musisz martwić się o ich dostosowanie do widoków na różnych urządzeniach elektronicznych (oszczędność czasu).
 
W naszej bibliotece znajdziesz wiele darmowych grup elementów oraz tych w wersji premium. Do wyboru masz kilkadziesiąt kompozycji a wśród nich m.in.: cenniki, stopki, menu, sekcje hero, czy formularze zapisu do newslettera, zresztą kliknij na link poniżej i sam zobacz .
 

Grupy elementów WebWave

 
W przypadku pytań dzwoń lub pisz do mnie.
 
730-209-608
piotr@smartpixel.net.pl

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.