dynamiczna strona internetowa
strony internetowe

Smart Pixel to agencja kreatywna oferująca pełen pakiet usług cyfrowych, tak jak projektowanie stron i sklepów internetowych,  tworzenia filmów promocyjnych oraz profesjonalnych prezentacji PowerPoint. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Twój e-mail:

Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
03 sierpnia 2021

Najnowsze posty

domena hosting serwer

Wideo w mediach społecznościowych przeżywa teraz ważny moment. W niedawnym "lajfie" szef Instagrama Adam Mosseri powiedział, że wideo „napędza ogromny wzrost online dla wszystkich głównych platform” i stwierdził, że wideo będzie kluczowym obszarem zainteresowania Instagrama w nadchodzących latach.

 

Wniosek jest z tego taki, że jeśli chcesz rozwijać firmę w sieci, to czas zacząć tworzyć materiały wideo .

 

A jeśli nadal  nie jesteś przekonany to przeczytaj te 7 powodów dla  których warto na poważnie wziąć pod uwagę tworzenie wideo treści.

 

7 Powodów dla których musisz zacząć tworzyć materiały wideo aby rozwinąć swoją firmę.

 

 

1. Wideo bardziej angażuje internautów niż obraz statyczny

 

Treści wideo zazwyczaj działają najlepiej z większością algorytmów, na różnych platfromach ponieważ dłużej przykuwają uwagę widza.

 

2. Rośnie popularność treści wideo

 

Nie ma wątpliwości, że użytkownicy mediów społecznościowych uwielbiają wideo. Badanie z 2018 roku przeprowadzone przez HubSpot wykazało, że 54% konsumentów chciało oglądać więcej treści wideo od marek lub firm, które obserwują.

 

Przykład wideo postu na social media. Przyciąga uwagę bardziej niż statyczny obraz, prawda?

 

3. Wideo ma dłuższy okres trwałości

 

Treści wideo nie tylko zyskują większe zaangażowanie niż inne rodzaje treści, ale zwykle pozostają na dłużej. Na przykład film TikTok może być wyświetlany przez tygodnie, a nawet miesiące po jego pierwszej publikacji. Dzieje się tak, ponieważ treści wideo zazwyczaj generują więcej interakcji i udostępnień, co oznacza, że ​​dłużej pozostają w ekosystemie platformy sieciowej.

 

4. Pokolenie Z kocha wideo

 

Ludzie z "pokolenia Z" urodzeni w latach 1996-2015 czyli tacy, którzy nie wiedzą się jak wyglądał świat bez Internetu oraz bez smartfonów są znacznie bardziej połączeni z siecią internetową niż inne pokolenia i do tego dorastało razem z  YouTube jako głównym źródłem rozrywki i edukacji. Zgodnie z ankietą YouTube , 50% pokolenia milenialsów i pokolenia Z powiedziało, że „nie może żyć” bez wideo w swoim codziennym życiu.

 

5. To samo wideo na wielu platformach

 

Tworzenie wysokiej jakości treści wideo może być bardziej czasochłonne i kosztować więcej niż robienie zdjęć, ale możesz je wykorzystać, aby dotrzeć do różnych odbiorców na wielu platformach. Innymi słowy większy zasięg = większy zwrot z inwestycji. Tworząc wideo na Facebooka możesz je jednocześnie wykorzystać np. na Instagramie czy TikToku.

 

6. Wideo daje bardziej osobisty sposób na zaangażowanie się w kontakt z odbiorcami

 

Bardziej niż kiedykolwiek konsumenci chcą wiedzieć więcej o markach i twórcach, których śledzą  a wideo jest jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby to zrobić. Pokazywanie twarzy swojej marki za pomocą treści wideo może uczłowieczyć Twoją firmę i pomóc w tworzeniu głębszej, bardziej emocjonalnej więzi między Tobą a Twoją społecznością.

 

 

7. Wideo to potężne narzędzie sprzedaży

 

Jeśli obraz może powiedzieć tysiąc słów, to film jest wart co najmniej milion! To tylko jeden z powodów, dla których wideo jest tak potężnym narzędziem sprzedaży. Garść statystyk. Użytkownicy Pinteresta są 2,6 raza bardziej skłonni do zakupu po obejrzeniu filmu marki na platformie. Według animoto.com 93% marketerów stwierdziło, że pozyskało nowego klienta dzięki filmowi w mediach społecznościowych - to się samo komentuje!

 

Jeśli nie tworzysz jeszcze treści wideo dla swojej marki, nigdy nie było lepszego momentu, aby zacząć. Dobra wiadomość jest taka, że Smart Pixel umie w wideo i może Ci w tym pomóc!

 

☎ Kontakt:

📱 (+ 48) 730-209-608

📧 poczta@smartpixel.net.pl

🌍 www.smartpixel.net.pl

🌍 www.facebook.com/pixelissmart

🌍 www.instagram.com/pixelissmart

🌍 www.pinterest.com/pixelissmart

 

🟥 Pixel is Smart!

 

 

Wrzuć animowany post na social media i przyciągnij uwagę internautów!

03 sierpnia 2021

Najnowsze posty

domena hosting serwer
03 września 2021
animowany post na social media
domena hosting serwer
sklep internetowy
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe