Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe

Jak poprawić komunikację z Klientami i zwiększyć sprzedaż na stronie?

Oferujemy nowoczesne rozwiązania na rynku, które zapewniają lepsze wsparcie w komunikacji z klientami oraz pomagają obsługiwać ich łatwiej i sprzedawać więcej na Twojej stronie internetowej.

WIĘCEJ

wirtualny asystent na stronie www

Dzięki tym narzędziom usprawniającymi komunikacje z użytkownikami masz pewność, że sprzedaż w Twojej firmie wzrośnie a Klienci będą chętniej i częściej wracać na Twoją stronę lub sklep internetowy.

Wsparcie dla Twojego biznesu w Internecie

Oferujemy sprawdzone i najlepsze na naszym rynku narzędzia do ulepszenia komunikacji z Klientem oraz zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.

Piotr Bąk

sklpey internetowe

tel. (+48) 730-209-608

Kontakt

Chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom, polepszyć obsługę Klienta i zwiększyć sprzedaż? Jeśli tak, to zadzwoń lub napisz do mnie a podpowiem jakie narzędzia pomogą Ci w tym oraz pomogę wdrożyć je na twojej stronie lub sklepie www.

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail:

Nr telefonu

Treść wiadomości:

D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przesłanego zgłoszenia oraz zgodnie z polityką prywatności.
 

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wysyłanie wiadomości e-mail

 

Dzięki formularzowi offline Twój klient ma możliwość wysyłania do Ciebie wiadomości e-mail bezpośrednio z Twojej strony internetowej.

 

historia wszystkich wiadomości e-mail w jednym miejscu

możliwość dodania notatek oraz powiadomień

wysyłanie wiadomości e-mail

Callback -  inteligentny system oddzwaniania

 

Dzięki callback Klient może zostawić swój numer telefonu a Twój asystent oddzwoni do niego w 26 sekund lub w późniejszym terminie. Możecie swobodnie pozmawiać, a Twój Klient nie musi się odrywać od Twojej strony!

 

możliwość nagrywania rozmów z klientem

automatyczne wybieranie wolnego konsultanta

oddzwaniamy nawet w 26 sekund

zamówenie jedzenia online

Video chat -  wideo rozmowy z klientem na żywo

 

Wideo rozmowy z Klientami bezpośrednio na Twojej stronie internetowej brzmi dumnie. To rozwiązanie umożliwia prowadzenie wideo rozmów z dźwiękiem na żywo między konsultantem a odwiedzającym Twoją stronę lub sklep www. Obsługa Klienta na najwyższym poziomie!

 

wideo chat video chat, wideo rozmowy

CRM- zbieraj dane o swoich Klientach i wykorzystaj to dalszej komunikacji

 

CRM to system umożliwiający pozyskiwanie danych, a następnie wspomaganie się nimi w innych operacjach takich jak: rozmowy, promocyjne akcje mailingowe lub SMS-owe czy statystyki. Można ustawić które dane klient będzie musiał podać i w jakiej sytuacji.

crm

Ankieta - twórz ankiety i badaj zadowolenie Klienta

 

Dzięki formularzowi offline Twój klient ma możliwość wysyłania do Ciebie e-maili, gdy jesteś niedostępny.

 

Stwórz ankiet, które Klient będzie mógł wypełnić po zakończonej rozmowie. Użytkownicy strony mogą oceniać rozmowy przeprowadzone z konsultantami, pisać wiadomości offline oraz wypełniać ankiety.

ankieta na stronie internetowej

Chatbot - rozmawiaj z Klientami za pomocą sztucznej inteligencji

 

Wykorzystaj umiejętności Bota i poprowadź automatycznie rozmowy z Klientami. ChatBot rozumie język Klientów i potrafi wykrywać ich intencje, aby jak najlepiej dopasować swoje odpowiedzi do konwersacji.

 

Automatyzacja i  AI to oszczędność i przyszłość!

chatbot

Wirtualny asystent - profesjonalna obsługa użytkowników online

 

To wyszkolony i doświadczony Konsultant oraz dodatkowy kanał obsługi Klientów na Twojej stronie lub sklepie internetowym.

 

Wirtualny asystent odpowiada sprawnie i profesjonalnie na pytania Klientów i rozwiązuje ich problemy problemy w czasie rzeczywistym

 

wirtualny asystent

Live Chat - rozmowy na żywo z Klientami

 

To łatwy i szybki sposób na porozumiewanie się z Klientami na żywo, gdy są u Ciebie na stronie. To trochę tak jakbyś podszedł do Klienta, który odwiedził Twój sklep i pomógł mu dokonać wyboru.

 

Tutaj funkcję sklepu pełni Twoja strona internetowa. W każdej chwili możesz napisać do Klienta, który znalazł się na niej i przegląda Twoją ofertę

live chat rozmowy na żywo

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.