Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklep internetowy za darmo
sklep internetowy za darmo

Nasza praca to zwieńczenie twórczych wizji, genialnych pomysłów i pełnego zaangażowania.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe wymagają większej funkcjonalności niż zwykła witryna internetowa, od serwera internetowego do obsługi sklepu, przetwarzania płatności, zarządzania zapasami, skomplikowanego systemu wysyłkowego, aktualizacje zamówień aż do samej sprzedaży i obsługi klientów. Wykorzystując nasze umiejętności i wiedzę budujemy sklepy internetowe, które przyciągają odwiedzających i utrzymują ich lojalność. Analizujemy Twoją niszę biznesową, identyfikujemy odpowiednich odbiorców i starannie dobieramy najlepsze dla naszych Klientów oprogramowanie sklepu internetowego.

 

Sprzedaż online nigdy nie była ważniejsza niż obecnie. Jesteśmy ekspertami w zakresie tworzenia sklepów internetowych. Pomagamy naszym klientom tworzyć dobrze funkcjonujące sklepy internetowe, które napędzają sprzedaż.

 

Pomożemy Ci zbudować Twój sukces w Internecie.

Jako firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych, rozumiemy, jak ważne jest w obecnych realiach posiadanie profesjonalnego sklepu online, który sprzedaje. Nasi projektanci mają odpowiednie doświadczenie w tworzeniu witryn oraz sklepów internetowych i rozumieją znaczenie wykorzystania najnowszych technologii w celu przeniesienia sprzedaży tradycyjnej do sieci.

sklep internetowy za darmo

Responsywny sklep internetowy

strona internetowa cena

Obecnie 56% ruchu w witrynie pochodzi z urządzeń mobilnych. Dzięki responsywnej witrynie eCommerce na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne będziesz mieć kontrolę nad tym, jak odwiedzający widzą Twój sklep. Nasi programiści eCommerce zadbają o to, aby Twoja witryna była w pełni funkcjonalna na wszystkich urządzeniach.

Najlepsze praktyki w zakresie SEO w handlu elektronicznym

strona internetowa cena

Ekologiczne i szybkie wyniki wyszukiwania już wkrótce pozwolą Twojej firmie znaleźć się na pierwszej stronie dowolnej wyszukiwarki. Jako agencja cyfrowa zapewniamy najlepsze rozwiązania SEO, aby Twoja firma była konkurencyjna i zauważalna w Internecie.

Przedstaw nam swoje cele biznesowe, a nasi eksperci ds. handlu elektronicznego, zoptymalizują Twoją witrynę pod kątem konwersji. Wykorzystujemy psychologię projektowania, aby stworzyć poczucie potrzeby zakupu, które zachęca odwiedzających do działania, korzystania z kart kredytowych i zostania klientami sklepu.

strona internetowa cena

Zwiększ swoją sprzedaż

Dzięki sprawdzonym przez nas platformom e-Commerce, masz gwarancję w 100% bezpiecznych zakupów. Nasz odpwowiedzialny zespół speców od sklepów Internetowych używa protokołu https, ReCaptcha, częstych kopii zapasowych i upewnia się, że wtyczki są zawsze aktualizowane.

strona internetowa cena

W 100% bezpieczne platformy e-Commerce

Jako poważna agencja cyfrowa rozwijamy sklepy internetowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów. Będziesz mieć niesamowicie szybki sklep www, który pozwoli klientom przejść od przeglądania witryny do kasy w ciągu kilku sekund dzięki łatwej w obsłudze bramki płatności.

strona internetowa cena

Intuicyjna nawigacja sklepu internetowego

Dzielenie się wiedzą w postaci wysokiej jakości treści za pośrednictwem kanałów online wiąże się ze wspaniałymi korzyściami.  Jako solidna agencja marketingu cyfrowego pomożemy Ci zwiększyć liczbę obserwujących, polubień, a co ważniejsze - leadów dzięki naszym integracjom eCommerce z mediami społecznościowymi.

strona internetowa cena

Tworzenie wartościowych tresci

Korzystamy z najpopularniejszych i sprawdzonych na rynku rozwiązaniach dedykowanych dla e-commerce (sklepów internetowych) dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich witryna sprzedażowa jest stabilna w działaniu, skuteczna, funkcjonalna, po prostu nowoczesna.

Oprogramowania sklepów internetowych

z których korzystamy

Shoper to jedno z najpopularniejszych w Polsce gotowych oprogramowań dla sklepów internetowych typu SaaS. Shoper obsługuje cały proces zakupowy: od przyjęcia zamówienia, przez jego wysyłkę, aż do ostatniego etapu rozliczenia księgowo-magazynowego.

Wraz z oprogramowaniem dostarczane są narzędzia do promocji sklepu, opcje personalizacji oraz zapewnione jest bezpieczeństwo danych.

sklep internetowy shoper

Shoplo to platforma do tworzenia sklepów internetowych pomagająca małym oraz średnim firmom sprzedawać na całym świecie. To oprogramowanie sklepów internetowych oferowane jest w modelu SaaS czyli w rozliczeniu abonamentowym. Założenie i konfiguracja sklepu w Shoplo jest tak prosta, że zajmuje zaledwie kilka dni.

sklep internetowy shoplo

Platforma e-commerce Ecwid jest szybka i łatwa w użyciu. Wdrażamy ją wyłącznie dla Klientów, którzy mają strony internetowe założone na platformie WebWave. Polecany głównie dla małych sklepów lub dla osób chcących spróbować swoich sił w sprzedaży internetowej.

sklep internetowy ecwid

WooCommerce to elastyczne rozwiązanie dla sklepów internetowych typu open source oparte na WordPress.

 

WooCommerce to najpopularniejsze na świecie rozwiązanie eCommerce, które ma wszystko czego potrzebujesz aby sprzedawać w internecie.

orpogramowanie sklepu internetowego woocommerce
ile kosztuje sklep internetowy
ile kosztuje sklep internetowy
ile kosztuje sklep internetowy

Aż 25% klientów sklepów internetowych podejmuje decyzję zakupową wyłącznie na podstawie jej wyglądu.  Dlatego jej użyteczność i estetyka mają wyjątkowo duże znaczenie.

!

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile czasu zazwyczaj zajmuje stworzenie sklepu internetowego?

Wszystko zależy od rodzaju sklepu internetowego, jego funkcjonalności, stopnia skomplikowania oraz wielkości przedsięwzięcia. Przykładowo prosty sklep z małą ilością produktów można utworzyć nawet w 2 dni. Bardziej skomplikowane dopasowane rozwiązanie e-commerce może być budowane nawet przez miesiąc lub dwa.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Nie da się jednoznacznie, łatwo odpowiedzieć na to pytanie, tak samo jak trudno jest określić koszt budowy domu.  Cena zaprojektowania, wykonania i wdrożenia sklepu internetowego zależna jest od wielu czynników. Dlatego prosimy Cie wypełnić ankietę, która znacznie ułatwi nam dopasowanie odpowiedniej technologii dla twojego biznesu online, ocenimy czasochłonność oraz poziom zaawansowania projektu. W ostateczności po dokładnej analizie przedstawimy konkretne, najlepiej dopasowane rozwiązanie dla Twojego sklepu a Ty będziesz miał pewność, że traktujemy Twój biznes z szacunkiem. Napisz do nas lub zadzwoń i uzyskaj bezpłatną konsultację .

Jaki jest koszt przeprojektowania istniejącego sklepu internetowego?

Zależy to od bardzo wielu różnych czynników i oczekiwanych wyników. Uzyskaj bezpłatną konsultację .

Jakich narzędzi używamy do budowy sklepu e-Commerce?

Dbamy o to, aby korzystać najlepszych, sprawdzonych na rynku polskim platform stworzonych do e-Commerce. Pracujemy na takim oprogramowaniu sklepu internetowego jak: Shoper, Shoplo, Ecwid oraz na WooCommerce czyli dedykowanej wtyczki dla WordPress.

Czy integrujecie mediów społecznościowe dla stron internetowych oraz witryn e-Commerce?

Tak. Oferujemy rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych dla Twojego sklepu internetowego.

Czy oferujecie SEO dla witryn e-Commerce?

Tak. Dbamy o przestrzeganie najlepszych praktyk SEO dla Twojego sklepu e-Commerce.

Czy tworzycie w pełni responsywne sklepy internetowe?

Tak. We wszystkich projektach stron oraz sklepów internetowych  na pierwszym miejscu stawiamy podejście RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że ​​wszystkie tworzone przez nas witryny zapewniają optymalny podgląd na szerokiej gamie urządzeń. Jedna witryna może być dostosowana do wielu rozmiarów ekranów, w tym monitorów komputerów stacjonarnych, tabletów i telefonów komórkowych. Takie podejście zapewnia naszym klientom, że otrzymują nowoczesną witrynę zgodną z najnowszymi standardami.

Skąd mam wiedzieć, że mój sklep będzie bezpieczny?

1. Współpracujemy ze sprawdzonym na polskim rynku dostawcą hostingu HostMark - dla którego bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Oprócz trzymania hakerów z daleka, ma dobrą usługę tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu witrynę e-Commerce można łatwo przywrócić po naruszeniu bezpieczeństwa.

 

2. Używamy https w procesie tworzenia i konfigurujemy go również w Twojej witrynie. Proces realizacji transakcji jest również całkowicie bezpieczny.

 

3. Używamy ReCaptcha i chronimy katalog administratora, aby zapobiec atakom hakerskim na witrynę.

 

4. W naszych planach konserwacji upewniamy się, że wszystkie wtyczki są zaktualizowane.

 

5. Certyfikat SSL. Dzięki certyfikatowi SSL przesyłanie danych z Twojej strony internetowej na komputer użytkownika jest szyfrowane. 

Czy moja witryna e-Commerce będzie dobrze widoczna w Internecie?

Tworzymy kreatywne i zoptymalizowane strony docelowe i witryny internetowe, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe online. Wiemy, jak przyciągnąć odwiedzających i zamienić ich w klientów.

 

Tworzymy również atrakcyjność wizualną, zapewniamy intuicyjną nawigację z widocznymi wezwaniami do działania. Optymalizujemy treść i stosujemy najlepsze praktyki przyjazne dla SEO.

 

Wszystko ma znaczenie: struktura witryny, schematy nazewnictwa i etykietowania oraz praktyki nawigacyjne ukierunkowane na klienta.

 

Koncentrujemy się na zaawansowanych praktykach SEO, słowach kluczowych w treści, strukturze linków, czytelnym CTA tj. Call-To-Action czyli wezwanie do działania.

Czy moja witryna e-Commerce będzie szybka?

Rozumiemy znaczenie szybkości strony i traktujemy to poważnie. Dbamy o to, aby wszystkie obrazy zostały przekonwertowane do odpowiedniego formatu. Ograniczamy liczbę wtyczek do minimum. Nasze strony pracują na najszybszych na rynku serwerach LiteSpeed aby osiągnąć najwyższą wydajność. Nasze witryny osiągają zielone wyniki w audycie szybkości stron.

jak założyc sklep internetowy
jak założyc sklep internetowy
sklep internetowy na facebooku

Cena zaprojektowania, wykonania i wdrożenia sklepu internetowego zależna jest od wielu czynników. Dlatego prosimy Cie wypełnić poniższą "brief", który znacznie ułatwi nam dopasowanie odpowiedniej technologii dla twojego biznesu online, ocenimy czasochłonność oraz poziom zaawansowania projektu. W ostateczności po dokładnej analizie przedstawimy konkretne, najlepiej dopasowane rozwiązanie dla Twojego sklepu a Ty będziesz miał pewność, że traktujemy Twój biznes z szacunkiem.  Pamiętaj, że nie musisz wypełniać czy zaznaczać wszystkich pól, zostaw puste pole jeśli nie znasz odpowiedzi na niektóre pytania. Ewentualne nieścisłości omówimy telefonicznie lub mejlowo.


Wycena sklepu

internetowego

Ile kosztuje sklep internetowy?

Imię i Nazwisko

Nazwa firmy

Twój e-mail

Nr telefonu

Podaj przybliżoną liczbę produktów, które będziesz mieć w swoim sklepie internetowym na początku działalności.

W jakiej branży będzie działać Twój e-sklep?

Jaki rodzaj produktów sprzedajesz lub będziesz sprzedawać w sklepie internetowym?

Podaj kilka przykładów konkurencyjnych sklepów internetowych z Twojej branży.

Czy potrzebujesz logotypu dla swojego sklepu?

Czy Twoje produkty będą miały warianty (np. rozmiar, kolor , waga, wielkość itp.)?

Jak chcesz wprowadzić produkty do sklepu internetowego?

Czy chcesz aby Twój sklep miał system opinii i komentarzy produktów?

Chcesz w swoim sklepie funkcję czatu?

Czy chcesz aby Twój sklep posiadał blog firmowy?

Czy chcesz aby sklep posiadał reguły rabatowe i system rabatowy?

Czy chcesz aby sklep posiadał kilka wersji językowych?

Czy chcesz aby sklep posiadał możliwość zapisu do newslettera?

Czy zamierzasz sprzedawać poza granicami Polski?

Czy chcesz aby Twój sklep posiadał zaawansowane raporty sprzedażowe?

Czy potrzebujesz integracji z jakimikolwiek systemami księgowymi lub magazynowymi?

Wybierz integracje jakie chcesz na swoim sklepie

Integracja z Allegro
Płatności online
Możliwość zakupu produktu bez rejestracji
Porównywarka produktów
Automatyczne powiadomienia e-mail
Panel klienta / konto klienta

Wymień metody dostawy jakie potrzebujesz w swoim sklepie? (nazwa kurierów, odbiór w punkcie, wysyłka zagranice)?

Jak będzie obliczany koszt wysyłki?

Dla wszystkich produktów będzie stała cena wysyłkę
Cena będzie zależała od wariantu produktu (od wagi, rozmiaru itp.)

Czy potrzebujesz opcję bezpłatnej dostawy?

Jaki rodzaj płatności oraz jaki system płatności chcesz wdrożyć do e-sklepu?

Dotpay
Payu
Przelewy24
Tpay
Paypal
Płatność zwykłym przelewem
Inne

Czy potrzebujesz oprogramowania do tworzenia i wysyłania newslettera do subskrybentów?

Czy potrzebujesz integracji z systemem opinii / informacji zwrotnych?

Czy chcesz swój sklep zintegrować z Google Analytics (zbieranie danych o użytkownikach, wieku, ilości odsłon sklepu itp.)?

Potrzebujesz integracji z innymi, zewnętrznymi narzędziami analitycznymi?

Czy potrzebujesz pomocy w optymalizacji SEO i szybkości sklepu?

NIE, nie potrzebuje
TAK, ale tylko w podstawowym zakresie
TAK, chce zaawansowanej optymalizacji sklepu i rozszerzone SEO

Potrzebujesz stałego wsparcia technicznego i serwisowego Twojego sklepu internetowego?

Czy będziesz potrzebować stałego wsparcia marketingowego w celu promocji Twojego e-sklepu w internecie?

Czy chcesz aby przeszkolić pracowników z obsługi sklepu?

Jaki jest Twój orientacyjny budżet na sklep internetowy?

2 000zł - 4 000zł
5 000zł - 9 000zl
10 000zł - 20 000zł
20 000zł >

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
wycena sklepu internetowego

Biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się na świecie, przeniesienie firmy do świata cyfrowego oraz przygotowanie do sprzedaży online nigdy nie było ważniejsze. Dobra wiadomość jest taka, że sprzedaż online nie musi być trudna. Dzięki odpowiedniej platformie e-Commerce będziesz mógł szybko wystawiać swoje produkty, przyjmować płatności i obsługiwać wysyłkę a wszystko to bez wychodzenia z biura.

 

Nie pozwól aby konkurencja była przed Tobą, wybierz jedną lub kilka naszych cyfrowych usług aby szybko teleportować swoją firmę do Internetu!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.