Nowoczesne Usługi Cyfrowe

smart pixel nowoczesne strony internetowe

Najlepsi z najlepszych

Jesteśmy ekspertami

WebWave

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w technologii WebWave,  ponad 30 wykonanych stron i dziesiątki zadowolonych Klientów sprawiło, że Smart Pixel uzyskał miano Eksperta WebWave.

WIĘCEJ

ekspert webwave
tło zielone webwave
kreator webwave

Robimy dobrą robotę i dobrze się z nami pracuje!

My wiemy jak robi się strony w WebWave

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie w pracy z WebWave, a także użyj naszych profesjonalnych umiejętności w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych i bądź pewien, że będziesz zadowolony.

WIĘCEJ

Wysoka jakość usług

Umiejętności

Wsparcie

Kreatywność

Doświadczenie

Wiedza

Zadowolonych klientów

200

stworzonych stron na WebWave

10

godzin spędzonych na pracy przy projektach

900

lat doświadczenia z kreatorem

60

Nasze usługi

Dla osób znających kreator stron WebWave jak i dla pozostałch użytkowników oferujemy poniższy zakres usług.

W czym możemy Ci pomóc?

Gwarancja wysokiej jakości usług

Poznaj sześć powodów dla których warto powierzyć nam swój projekt.

Dlaczego to nam warto zlecić stworzenie strony lub sklepu na WebWave?POLECANI PRZEZ KLIENTÓW

 

Większość zleceń jakie otrzymujemy pochodzą z polecenia nas przez Klientów, którzy byli zadowoleni ze współpracy z nami. Polecenia dają nam ogromną radość i satysfakcję z naszej pracy i są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

 


 

EKSPERT WEBWAVE

 

Nasza agencja cyfrowa Smart Pixel znajduje się na oficjalnej liście ekspertów i specjalistów od WebWave. Takie wyróżnienie to jasny komunikat dla naszych Klientów i potwierdzenie, że Smart Pixel umie "w strony internetowe" i robi to naprawdę dobrze! :)

 

Naszą wizytówkę znajdziesz tutaj >>

 

 

Skorzystaj z naszej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w pracy z WebWave, a także użyj naszych profesjonalnych umiejętności w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych i bądź pewien, że oddajesz zlecenie w dobre ręce!

Zleć ekspertom wykonanie strony lub sklepu internetowego w WebWave

Piotr Bąk

Umiemy w strony internetowe i dobrze nam to wychodzi!

responsywne strony internetowe
sklpey internetowe

(+48) 730-209-608

 

piotr@smartpixel.net.pl

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Twój e-mail:

Tekst

Zgoda

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZOBACZ

przepiękne, tematyczne szablony stron internetowych. Wszystkie są kompatybilne z WebWave i gotowe do użycia.

Gotowe strony WebWave

szablon strony internetowej dla kawiarni
szablony stron webwave
gotowe strony www
logo webwave kreator

Zatrudnij Eksperta od

Jeśli chcesz zlecić wykonanie strony lub sklepu www na WebWave to tylko rekomendowanym ekspertom takim jak ze Smart Pixel. Przekonasz się, że robimy świetną robotę!

strona www na webwave
fale webwave

Kompozycje WebWave

 

Kreator WebWave posiada kilkadziesiąt gotowych grup elementów, które możesz wykorzystać u siebie na stronie internetowej. Niewątpliwie przyśpieszają one proces tworzenia witryny. Minusem jest to, że jest ich mało, są dość proste i mało atrakcyjne wizualnie. Dlatego my stworzyliśmy znacznie bardziej rozbudowane wersje gotowych grup elementów, które są responsywne, funkcjonalne i przyciągające wzrok. Dzięki naszym grupom elementów twoja strona, blog lub sklep internetowy będzie wyglądał ładnie i nowocześnie a samo tworzenie witryn stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Kreator stron www z własną domeną

 

Rejestrując się w WebWave i wybierając plan Starter otrzymasz za darmo domenę .pl na rok. Możesz także zupełnie bezpłatnie podpiąć własną domenę internetową.

WebWave logowanie

 

Jeśli chcesz zalogować się do kreatora WebWave musisz wejść na oficjalną stronę www.webwavecms.com. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk "Zarejestruj się" jeśli nie masz jeszcze założonego tam konta albo kliknij na "Zaloguj się".

WebWave opinie

 

Kreator WebWave ma bardzo dobre opinie wśród jego użytkowników. Na przykład na stronie capterra.com ma ocenę 4,8 na 5 możliwych! Opinie Google pokazują podobnie, 4,6 gwiazdki na 5 możliwych. Jak widać opinie o WebWave są naprawdę bardzo pozytywne.

Czy WebWave jest darmowy?

 

Tak! WebWave ma plan "Free", dzięki któremu możesz stworzyć stronę internetową za darmo. Wszystkie plany znajdziesz tutaj.

Wyszukiwarka treści na stronie

 

Kreator WebWave nie posiada własnej wyszukiwarki treści ale z łatwością można zintegrować witrynę z zewnętrzną wyszukiwarką. Dla stron z małą ilością treści i podstron sprawdzi się darmowa wyszukiwarka Google Custom Search Engine. Więcej o tym znajdziesz tutaj

Szablony WebWave

 

Kreator stron internetowych WebWave posiada ponad 100 darmowych szablonów, które znajdziesz w panelu administracyjnym po zalogowaniu.  Możesz też wybrać gotowe strony od Smart Pixel, które są lepsze i ładniejsze od darmowych motywów oferowanych standardowo  przez kreator.

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.