Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

webwave logo

Szablony WebWave

 

Kreator stron internetowych WebWave posiada ponad 100 darmowych szablonów, które znajdziesz w panelu administracyjnym po zalogowaniu.  Możesz też wybrać gotowe strony od Smart Pixel, które są lepsze i ładniejsze od darmowych motywów oferowanych standardowo  przez kreator.

Wyszukiwarka treści na stronie

 

Kreator WebWave nie posiada własnej wyszukiwarki treści ale z łatwością można zintegrować witrynę z zewnętrzną wyszukiwarką. Dla stron z małą ilością treści i podstron sprawdzi się darmowa wyszukiwarka Google Custom Search Engine. Więcej o tym znajdziesz tutaj

Czy WebWave jest darmowy?

 

Tak! WebWave ma plan "Free", dzięki któremu możesz stworzyć stronę internetową za darmo. Wszystkie plany znajdziesz tutaj.

WebWave opinie

 

Kreator WebWave ma bardzo dobre opinie wśród jego użytkowników. Na przykład na stronie capterra.com ma ocenę 4,8 na 5 możliwych! Opinie Google pokazują podobnie, 4,6 gwiazdki na 5 możliwych. Jak widać opinie o WebWave są naprawdę bardzo pozytywne.

WebWave logowanie

 

Jeśli chcesz zalogować się do kreatora WebWave musisz wejść na oficjalną stronę www.webwavecms.com. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk "Zarejestruj się" jeśli nie masz jeszcze założonego tam konta albo kliknij na "Zaloguj się".

Kreator stron www z własną domeną

 

Rejestrując się w WebWave i wybierając plan Starter otrzymasz za darmo domenę .pl na rok. Możesz także zupełnie bezpłatnie podpiąć własną domenę internetową.

Kompozycje WebWave

 

Kreator WebWave posiada kilkadziesiąt gotowych grup elementów, które możesz wykorzystać u siebie na stronie internetowej. Niewątpliwie przyśpieszają one proces tworzenia witryny. Minusem jest to, że jest ich mało, są dość proste i mało atrakcyjne wizualnie. Dlatego my stworzyliśmy znacznie bardziej rozbudowane wersje gotowych grup elementów, które są responsywne, funkcjonalne i przyciągające wzrok. Dzięki naszym grupom elementów twoja strona, blog lub sklep internetowy będzie wyglądał ładnie i nowocześnie a samo tworzenie witryn stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze.

fale webwave
strona www na webwave

Jeśli chcesz zlecić wykonanie strony lub sklepu www na WebWave to tylko rekomendowanym ekspertom takim jak ze Smart Pixel. Przekonasz się, że robimy świetną robotę!

Zatrudnij Eksperta od

logo webwave kreator

Formularze

Cenniki

Stopki

Zespół

Oferta

Proces

Podstrony

Menu

O firmie

I wiele więcej

strona internetowa webwave
sekcje webwave
grupy elementów webwave

Grupy elementów WebWave

Dajemy Ci do wyboru wiele gotowych sekcji, grup elementów oraz całych podstron aby ułatwić Ci budowę swojej strony internetowej, bloga lub sklepu na WebWave. Wszystkie gotowe grupy elementów są w pełni responsywne, dlatego nie musisz martwić się o ich dostosowywanie do widoków na różnych urządzeniach mobilnych. Po prostu zmień tekst, dostosuj kolory i zamieść gotową grupę elementów w odpowiednie miejsce na swojej witrynie!

WIĘCEJ

szablon strony www

Zapisz się do newslettera aby otrzymać powiadomienie o nowym szablonie!

Kiedy nowy szablon strony www?

Twój e-mail:

Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szablony Premium

Tutaj znajdziesz szablony stron internetowych w wersji Premium dedykowane , czyli bardziej rozbudowane, ładniejsze, z większą liczbą podstron oraz takie, które posiadające rozszerzenia zwiększające funkcjonalność witryn jak np. systemy rezerwacji online lub sklep internetowy gotowy do sprzedaży.

rejestracja webwave

Wszystkie powyższe szablony są w pełni kompatybilne z WebWave!

 Szablony stron WebWave

Wybierz jeden z poniższych, darmowych szablonów stron www zaprojektowanych specjalnie pod WebWave. Z czasem będzie się tutaj pojawiać więcej gotowych stron dedykowanych firmom z różnych branż.

gotowe strony www
szablony stron webwave
szablon strony internetowej dla kawiarni

Gotowe strony WebWave

Poniżej znajdziesz stworzone przez nas przepiękne, tematyczne szablony stron internetowych. Wszystkie są kompatybilne z WebWave i gotowe do użycia.

WIĘCEJ