dynamiczna strona internetowa
strony internetowe

Smart Pixel to agencja kreatywna oferująca pełen pakiet usług cyfrowych, tak jak projektowanie stron i sklepów internetowych,  tworzenia filmów promocyjnych oraz profesjonalnych prezentacji PowerPoint. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania
filmy promocyjne
film promocyjny firmy

Zobacz nasze realizacje na kanale Youtube

Twój e-mail:

Pole tekstowe
Telefon

Treść wiadomości:

Dane

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sakiewka, ul. Otwocka 24, 05-430 Celestynów. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyślij do nas zapytanie ofertowe. Odpowiemy najszybciej jak tylko się da.

Zapytaj o cenę

film promocyjny cena
film promocyjny cena

Ludzie wolą wideo od tekstu!

W Internecie czas skupienia uwagi ludzi skraca się z minuty na minutę. Spójrzmy prawdzie w oczy - ludzie prowadzą intensywne życie! A to, czego potrzebują, to takie treści, które dostarczą im największej ilości informacji w najkrótszym czasie.

 

W witrynach internetowych, na których jest zarówno wideo jak i tekst, 72% osób woli oglądać wideo! Ogólnie rzecz biorąc, odwiedzający czytają około 20% tekstu online, więc resztę informacji pobierają z innych źródeł - infografiki, gify, obrazy ale przede wszystkim z wideo.

 

Ludzie chcą informacji w najprostszy i najszybszy możliwy sposób - dlaczego mieliby spędzać piętnaście minut na czytaniu artykułu, skoro mogą uzyskać taką samą ilość informacji w filmie, który ma zaledwie kilkadziesiąt sekund?

 

Treści wideo to teraźniejszość i przyszłość marketingu, a filmy promocyjne są niezbędne, jeśli celem jest przyciągnięcie większej liczby konwersji i sprzedaży.

responsywna strona internetowa, sklep internetowy, strona www, strona internetowa bez kodowania, landing pages, responsywne strony internetowe, logo promo, smart pixel, strona bez kodowania, jak stworzyć stronę internetową bez kodowania, webwave, dynamiczna strona internetowa, video banner, animowany banner, reklama video na facebook, reklama video na instagram, animacje reklamowe, kreatywne animacje reklamowe, ruchome bannery, strona internetowa, strony internetowe, ile kosztuje strona intenetowa

WIĘCEJ

Obecnie większość działań marketingowych opiera się na wideo - wystarczy spojrzeć na popularność Instagrama, YouTube'a i Facebooka. Łatwo jest dotrzeć do osób na platformach, z których już korzystają, aby sprzedawać Twoją markę.

 

Stworzymy profesjonalny, przyciągający wzrok film promocyjny Twojej firmy lub konkretnego produktu Twojej marki.   

Filmy promocyjne, animacje reklamowe

Tworzymy atrakcyjne filmy promocyjne, które przyciągają uwagę widzów, inspirują do działania i przynoszą rezultaty firmom i markom. Piękne, kolorowe, profesjonalne video, które spodobają się Twoi klientom.

Tworzymy filmy promocyjne, które przyciągną uwagę widzów.

Prawie 95% internautów obejrzało jeden z tych filmów, aby dowiedzieć się więcej o produkcie lub usłudze. W końcu ludzie wolą obejrzeć atrakcyjne i proste wideo, aby dowiedzieć się czegoś na określony temat, niż przeczytać tysiące słów zawierających złożone informacje.

Filmy promocyjne, które zwiększają świadomość marki i sprzedaż

film promocyjny produkt

72% klientów wolałoby dowiedzieć się o produkcie lub usłudze za pomocą wideo.

– HubSpot

CZY WIESZ ŻE?

01

Zwiększ świadomość marki

Dzięki profesjonalnie animowanemu logo stworzysz mocny i niezapomniany wizerunek swojej marki. Animacja ożywi Twoje logo i stworzy silne połączenie z publicznością i potencjalnymi klientami w ciągu kilku sekund.

03

Wzmocnij odbiór twojej marki

Animowane logo łączą się emocjonalnie z publicznością dzięki potężnej kombinacji obrazu, dźwięku i ruchu. Animacja oddaje klimat Twojej firmy o 900% wydajniej niż statyczny obraz lub jakikolwiek inny nośnik.

02

Profesjonalny i nowoczesny wygląd

Posiadanie animowanego logo dla filmów firmowych, produktów lub witryn internetowych doda spójności i profesjonalizmu Twojej obecności w Internecie. W rzeczywistości może nawet nadać profesjonalny charakter każdemu prostemu filmowi lub postowi i sprawić, że będzie wyglądał jak wartościowa produkcja.

04

Jednorazowa inwestycja, która się opłaca

Marketing często obejmuje krótkoterminowe trendy, które pojawiają się i znikają. Inwestycja w profesjonalnie wyglądające animowane logo to inwestycja długoterminowa. Kup raz i używaj go na zawsze w swoich filmach, projektach, prezentacjach multimedialnych, reklamie.

CO NASZE ANIMACJE LOGO MOGĄ ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY?

Jeśli śledzisz najnowsze statystyki, zapewne wiesz, że popularność animowanych logo w filmach gwałtownie rośnie.

 

Wygląda na to, że wszyscy używają teraz animacji logo w filmach, stronach internetowych, filmach korporacyjnych, telewizji, promując swoją firmę, usługę lub produkt w wizualnie dynamiczny sposób, aby rozpocząć lub zakończyć swoje korporacyjne filmy.

 

Nic dziwnego, ponieważ nasze oczy są wyszkolone do wychwytywania rzeczy w ruchu znacznie szybciej niż statyczne obrazy.

Animowane logo firmy

Bądź nowoczesny i postaw na współczesne formy przekazu informacji. Profesjonalne video pozwala firmie podążać za duchem czasu. Nasze produkcje filmowe poprawią wizerunek Twojej firmy, wyróżnią ją na tle konkurencji i wzmocnią sprzedaż.

film promocyjny produkt

Filmy promocyjne,
animacje reklamowe

film promocyjny
film promocyjny produkt
film promocyjny
film promocyjny produkt
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe