Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe

Zobacz szablon

Szablon Premium

Stron stworzonych na tym szablonie: 24

Zobacz szablon

99zł

* Cena powyżej to cena brutto. Po zakupie  utrzymasz link do udostępnienia szablonu.

Ebook landing page
ebook landing page
darmowy szablon strony www

Edytuj ten landing page w kilka minut i zacznij sprzedawać swój ebook!

 

Teb szablon landing page zaprojektowany jest z niezwykłą starannością w oparciu o najnowsze standardy w web designie. Szablon jest w pełni responsywny, bardzo ładny, łatwy w edycji i przede wszystkim w pełni edytowalny - można edytować każdy element na stronie w tym m.in. zdjęcia, tekst, kolory, czcionkę a także cały układ strony i nie wymaga to znajomości programowania!

 

Ten szablon ma wszystko czego potrzeba do promocji i sprzedaży swojego e-booka a w sieci!

 

 

🟥 Cechy szablonu:

 

✅ Grafika jest zaprojektowana specjalnie do promocji i sprzedaży ebooków.

✅ Ten landing page posiada moduł sklepu internetowego za pomocą, którego będziesz mógł sprzedawać swoją e-ksiązkę. 

✅ Szablon składa się  z 1 głównej podstrony.

✅ Ładny i przejrzysty układ strony.

✅ Projektowany z dokładnością co do piksela.

✅ Design szablonu zgodny z najnowszymi trendami w web designie.

✅ Szablon jest w pełni responsywny czyli dostosowany do wszystkich popularnych urządzeń elektronicznych. 

✅ Posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią (CMS).

✅ W pełni edytowalny, dzięki temu dowolnie możesz zmienić wygląd lub treść szablonu, zmienić układ strony a nawet dodać nowe podstrony.

✅ Nie wymaga znajomości programowania.

✅ Szablon jest przyjazny SEO.

✅ Bardzo łatwy w edycji, nawet dla laika.

Zoptymalizowany pod względem szybkości wyświetlania.

✅ Kompatybilny z różnymi przeglądarkami.

✅ Ten szablon landing page stworzony został w polskiej technologii WebWave, która posiada unikalny kreator stron www typu „przeciągnij i upuść”.

✅Ten szablon możesz zintegrować z narzędziami do analizy ruchu takimi jak np. google analytics, z  narzędziami do wysyłania newsletterów jak np. mailer lite, systemami płatności jak np. przelewy24 czy innymi wtyczkami, rozwiązaniami zwiększającymi sprzedaż lub mierzącymi zachowanie użytkowników na twojej stronie.

 

Landing page do sprzedaży eboków

 

Landing page co to?

 

Landing page nazywany w naszym kraju stroną docelową, stroną lądowania lub stroną produktową to pierwsza strona, na którą trafia użytkownik pozyskany wskutek działań marketingowych firmy w celu dokonania konwersji. Strona lądowania zazwyczaj jest samodzielną stroną www, mikrostroną, może być także elementem większej witryny. Istnieją dwa rodzaje stron lądowania różniące się celem. Pierwszy rodzaj takiego landing page ma za zadanie zebranie danych odwiedzających stronę zazwyczaj poprzez formularz elektroniczny, który zbiera i gromadzi dane takie jak np. imię i nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Drugi rodzaj to strony produktowe używane do sprzedaży różnych produktów, usług lub subskrypcji.  

 

Landing page po polsku

 

Nasz ebook landing page jest oczywiście stworzony w języku polskim ale możesz także dodać do tego szablonu wiele innych języków i promować swój ebook na całym świecie.

 

Landing page cena

 

Koszt stworzenia strony docelowej jest bardzo różny i zależy od wielu czynników. Ceny mogą wahać się pomiędzy kilkaset do nawet kilku tysięcy złotych jeśli projekt jest bardziej wymagający. Możesz też użyć naszego szablonu landing page za 99zł i w bardzo szybki sposób, po prostej edycji treści i zamiany zdjęć zacząć sprzedawać swój ebook w sieci.

 

Landing page generator

 

Na rynku istnieje wiele generatorów stron lądowania dzięki, którym będziesz mógł promować, sprzedawać oraz mierzyć ilość odsłon swojej witryny. Jednym z najpopularniejszych w Polsce kreatorów stron www jest WebWave, na którym zresztą stworzyliśmy oferowaną, gotową stronę lądowania dla ebooków.   

 

Strona lądowania

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej na stronę lądowania mówi się inaczej strona docelowa, lub produktowa a z języka angielskiego używa się sformułowania landing page. Zazwyczaj są to strony typu one page czyli taka, która  posiada tylko jedną podstronę główną na którą trafiają internauci i dokonują tzw. konwersji.

 

 

❓ Pomoc / Wsparcie / Integracje

 

Zmiana treści lub edycja strony opartej o szablon a także zmiana układu podstron, kolorystyki, dodanie nowej podstrony czy zwiększenie funkcjonalności witryny wyceniane jest indywidualnie.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy integracji strony www opartej o ten szablon z systemem rezerwacji online dedykowanym branży medycznej to zadzwoń do nas.

 

W przypadku dodatkowych pytań lub jakichkolwiek problemów w pracy z szablonem skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy! 

rejestarcja webwave

Prawa autorskie

 

Oferowane przez Sprzedawcę (Smart Pixel) produkty stanowią przedmiot praw własności intelektualnej Sprzedawcy, w tym praw autorskich i podlegają ochronie przewidzianej przez obowiązujące przepisy prawa, w tym w szczególności przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Kupujący jest uprawniony do utworzenia wyłącznie jednej odpowiednio strony lub podstrony www z wykorzystaniem nabytego przez niego produktu.

 

Kupujący zobowiązuje się do korzystania z nabytego od Sprzedawcy produktu zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz przepisami prawa, a także postanowieniami Regulaminu, w tym w granicach przysługujących mu uprawnień, wynikających ze wskazanych podstaw prawnych.

 

Kupujący zobowiązuje się nie dokonywać żadnych czynności wykraczających poza zakres korzystania wskazany w zdaniu poprzedzającym, w tym:

 

  • rozpowszechniać, modyfikować, licencjonować, sprzedawać, tworzyć produkty pochodne na bazie towarów - w sposób wykraczający poza dozwolone korzystanie z produktu,
  • obchodzić, usuwać, modyfikować, dezaktywować, osłabiać, blokować zabezpieczenia produktu,
  • dekompilować, odtwarzać elementy składowe bądź stosować inne podobne procesy, jeśli takie działania stanowić będą działania wykraczające ponad przysługujące mu uprawnienia, o których mowa powyżej.
30 października 2022

Szablon kompatybilny z:

webwave logo

 

 

 

Identyfikator:

SZAB008

 

Stopień trudności w edycji:

★★★★

 

Wsparcie językowe:

język polski

 

Responsywność:

Tak

 

Formularze internetowe:

Zapis do newslettera

 

Rodzaje i ilość podstron:

  1. Strona główna

 

Zdjęcia w zestawie:

tak

 

Dedykowane ikony:

nie

 

Użyta czcionka:

Arial, Georgia1

 

Wsparcie:

Tak

 

Dodatkowe funkcjonalności:

Sklep www

 

Data stworzenia:

30 październik 2022

 

Data ostatniej aktualizacji:

30 październik 2022

 

Kontakt

Imie

Nr tele

Twój e-mail:

Nazwa szablonu

Treść wiadomości:

Zgoda

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności. 

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Najnowsze szablony

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

Your e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Jeśli chcesz wiedzieć kiedy pojawią się nowe szablony lub gotowe grupy elementów to zapisz się do naszego newsletter i bądź na bieżąco.

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.