Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklepy internetowe
sklep internetowy sky-shop
sklep internetowy shoper
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
system rezerwacji online co to jest , rezerwacje online za darmo, e-rezerwacje, darmowy system, rezerwacji online, darmowy kalendarz rezerwacji, system rezerwacji online, systemy rezerwacji online system rezerwacji, rezerwacja online, rezerwacje online, system rezerwacyjny, system rezerwacji dla hoteli, system rezerwacji dla lekarzy, system rezerwacji sal, sytem rezerwacji wizyt, system rezerwacji online dla hoteli, system rezerwacji online, rezerwacje online , rezerwacje wizyt online, rezerwacja wizyt, rezerwacje online program, rezerwacje online restauracje, rezerwacja online restauracja, rezerwacje online nad morzem, rezerwacje online noclegi, rezerwacja online fryzjer, rezerwacja online hotel, rezerwacja online lekarz, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
03 grudnia 2021
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
domena hosting serwer
domena hosting serwer

Najnowsze posty

25 października 2022

Bookero czyli innowacyjny system rezerwacji online dla firm z branży usługowej.

Bookero to innowacyjny a zarazem jeden z najprostszych i najmniej wymagających systemów do obsługi rezerwacji miejsc, wizyt, biletów czy usług. Sprawdzi się w przypadku każdej profesji, która wymaga systemu rezerwacji online.


To co wyróżnia Bookero na tle konkurencji to są bardzo rozbudowane możliwości konfiguracji systemu przy jednoczesnym zachowaniu prostoty w jego użytkowaniu. Intuicyjny, przyjazny i prosty w obsłudze interfejs sprawia, że właściwie każdy będzie w stanie z łatwością nauczyć się posługiwać tym systemem rezerwacji. Nie potrzeba tutaj żadnej wiedzy programistycznej aby szybko zacząć korzystać z tego oprogramowania. Bookero ma gotowe wtyczki, które pozwalają na szybkie skonfigurowanie formularzy rezerwacyjnych i zamieszczenie ich w dowolnym miejscu na stronie internetowej a przyjazny panel oraz dedykowana aplikacja mobilna dają możliwość łatwego zarządzania rezerwacjami. Z pewnością ogromną zaletą tego systemu rezerwacji jest także jego transparentność. Odpowiednio skonfigurowany pod siebie Bookero daje poczucie użytkownikowi, że korzysta on z w pełni autorskiego systemu rezerwacyjnego klienta. Takie rozwiązanie znacznie podnosi funkcjonalność strony www na której jest zamieszczony a także daje ogromną wygodę i oszczędność czasu zarówno dla firmy, która korzysta z tego systemu jak i dla internauty czyli potencjalnego klienta.
 

 

Zautomatyzowane rezerwacje online przyszłością branży usługowej
 

Rezerwacje online są przyszłością firm branży usługowej ale i nie tylko, stąd też coraz większe zainteresowanie tego typu rozwiązaniami. Bookero jest systemem, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika, samowystarczalny, elastyczny i przede wszystkim przynosi realne korzyści zarówno dla właściciela biznesu jak i jego klientów czyli internautów odwiedzających witrynę. System rezerwacji online Bookero w odróżnieniu od konkurencji został tak zaprojektowany, aby każdy w łatwy sposób potrafił samodzielnie spiąć go ze swoim biznesem czy rodzajem usług jakie oferuje. 

 

Konkurencyjne rozwiązania przy swojej rozbudowanej funkcjonalności są często nieprzystępne dla zwykłego użytkownika. Bookero jak pisaliśmy wcześniej nie wymaga znajomości programowania, a obsługa samego systemu jest naprawdę łatwa i intuicyjna dlatego jest tak często wybierany przez internautów.

 

Rezerwacje online Bookero skierowane jest przede wszystkim do firm z branży usługowej. Docenią go lekarze, fryzjerzy, salony kosmetyczne, restauracje, warsztaty samochodowe, salony piękności, trenerzy personalni czy nawet osoby prywatne bez problemów będą mogły dostosować ten system do swoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu reguł i parametrów rezerwacji możemy otrzymać mnóstwo możliwości w tym automatyczną akceptację lub odrzucenie zapytań o wolne terminy. Każdy to potrzebuje zautomatyzować proces rezerwacyjny w swojej firmie z pewnością będzie usatysfakcjonowany możliwościami jakie daje nam Bookero. 

 

rezerwacja online fryzjer, rezerwacja online hotel, rezerwacja online lekarz, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi

 

Jakie możliwości i korzyści daje system rezerwacji online Bookero?

 

 

Bookero daje naprawdę wiele możliwości konfiguracji. Dzięki temu, że system jest elastyczny można go dostosować do niemal każdego rodzaju usługi. Przez Bookero zarezerwujesz stolik w restauracji, umówisz się na wizytkę u dentysty, trenera personalnego, odbędziesz wizytę w salonie piękności czy wypożyczysz sprzęt z dowolnej wypożyczalni. Naprawdę możliwości jest bardzo dużo. Jeśli będziesz potrzebował wysłać ankietę do klienta po odbytej wizycie to nie ma sprawy, Bookero daje Ci taką możliwość. W innej sytuacji będziesz mógł także wygenerować link do konsultacji online. Polski system rezerwacji online Bookero to naprawdę wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać w dowolnym biznesie usługowym

 

Korzystanie z rezerwacji online jest niezwykle wygodne, oszczędza mnóstwo czasu i jest niezawodne niż w przypadku tradycyjnego zapisywania rezerwacji w zeszycie. Rozwiązanie to doceni zarówno właściciel biznesu, osoba pracująca zasadach wolnego zawodu jak na przykład lekarze czy fizjoterapeuci a także ich klienci, którzy poprzez stronę internetową mogą zapisać się na wizytę, szkolenie, zabieg lub spotkanie. 

 

Co istotne ten system rezerwacji online jest dostosowany do różnych typów urządzeń elektronicznych dzięki temu będziesz mógł obsługiwać program zarówno ze swojego smartfonu, tabletu czy laptopa. 

 

rezerwacje online noclegi, rezerwacja online fryzjer, rezerwacja online hotel, rezerwacja online lekarz, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online

 


Bookero posiada wiele funkcjonalności, dzięki którym dostosujesz system do własnych potrzeb:

 

✅ Wiele rezerwacji w koszyku
✅ Warunki i limity rezerwacji
✅ Wiele cenników i ustalanie reguł cenowych
✅ Ustalanie harmonogramu godzin otwarcia
✅ Zarządzanie parametrami rezerwacji
✅ Informacja o pełnym zakresie oferowanych usług
✅ Rezerwacje cykliczne
✅ Kody rabatowe
✅ Możliwość podpięcia Płatności online (dotpay, paypal, PayU, przelewy24, tpay, paynow, stripe)
✅ Różne widoki formularza rezerwacji
✅ Zarządzaj kontami pracowników
✅ Listy klientów
✅ Wirtualna recepcja
✅ Różne wtyczki do integracji systemu ze stroną www
✅ Zgodność z ustawą RODO
✅ Powiadomienia email
✅ Powiadomienia SMS
✅ Anulowanie rezerwacji przez klienta
✅ Historia płatności za rezerwacje
✅ Kalendarze o różnych widokach podglądu
✅ Podsumowanie rezerwacji na dany dzień
✅ Generowanie raportów w Excelu
✅ Wyszukiwarka terminów
✅ Możliwość dodania niestandardowych terminów
✅ Możliwość edycji systemu
✅ Integracja z kalendarzami Google i Outlook
✅ Różne wersje językowe rezerwacji online
✅ Umożliwianie rezerwacji z wyprzedzeniem
✅ Tworzenie list rezerwowych
✅ Ręczna lub automatyczna akceptacja rezerwacji online
 

Automatyzacja procesu składania i zarządzania rezerwacjami niewątpliwie pozwala zaoszczędzić dużo czasu, który można przeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Tak więc jeśli nie wykorzystujesz jeszcze w swojej działalności usługowej nowoczesnego rozwiązania rezerwacji online to czas najwyższy to zrobić  zanim wyprzedzi Cię konkurencja. 

 

Smart Pixel jest autoryzowanym partnerem Bookero i pomaga swoim klientom we wdrożeniu tego systemu rezerwacji online na stronie internetowej. 

 

Tworzymy też dla naszych klientów piękne i nowoczesne strony www w oparciu o to innowacyjnego rozwiązanie. 

 

Jeśli chcesz mieć nowoczesną, ładną i funkcjonalną stronę internetową połączoną z systemem rezerwacji online to napisz lub zadzwoń do nas a my przygotujemy Ci ofertę. 


☎ 730-209-608
📧 poczta@smartpixel.net.pl
🌍 www.smartpixel.net.pl
🌍 www.facebook.com/pixelissmart
🌍 www.instagram.com/pixelissmart
🌍 www.pinterest.com/pixelissmart

🟥 Pixel is Smart! 

 

system rezerwacji dla hoteli, system rezerwacji dla lekarzy, system rezerwacji sal, sytem rezerwacji wizyt, system rezerwacji online dla hoteli, system rezerwacji online, rezerwacje online , rezerwacje wizyt online,

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.