Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklepy internetowe
sklep internetowy sky-shop
sklep internetowy shoper
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
strony internetowe otwock
25 października 2022
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
domena hosting serwer
domena hosting serwer

Najnowsze posty

25 października 2022

Strona internetowa Otwock

Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub sklepu www a jesteś z Otwocka lub okolic to świetnie się składa bo my też jesteśmy z tego sosnowego miasta i możemy Ci pomóc!

 

Zaprojektowanie a następnie wykonanie strony internetowej np. z systemem rezerwacji online wymaga czasu, wiedzy, umiejętności  oraz doświadczenia. Samemu nie damy rady podołać takiemu zadaniu i dlatego wynajmujemy w tym celu profesjonalistów. Mogą to być freelancerzy, małe firmy lub duże agencje. Bez różnicy kogo wybierzemy na wykonawce naszego projektu internetowego musimy dokładnie wiedzieć czego chcemy aby móc jasno przekazać zleceniobiorcy nasz zamysł i tym samym wyeliminować rozczarowanie, które mogłoby się pojawić przez niedopowiedzenia czy różnice w zrozumieniu naszych potrzeb.

 

W tym celu najlepiej jest wypełnić tzw. brief, który znacznie ułatwia sporządzenie realnej wyceny wykonania strony lub e-sklepu. Często też stosuje się metodę wysyłania wielu wiadomości e-mail z pytaniami doprecyzowującymi szczegóły projektu. Pandemia szczególnie przyczyniła się do wzmożonego kontaktu mejlowego pomiędzy zleceniobiorcą a zleceniodawcą i wyparła tradycyjne spotkania. Ma niestety swoje przykre konsekwencje takie jak np. błędy w komunikacji i zrozumieniu się obu stron . Dlatego mimo iż kontakt elektroniczny oraz telefoniczny jest w dzisiejszych czasach nieunikniony to jednak kilkudziesięcio minutowe spotkanie i rozmowa twarzą w twarz jest niezastąpiona. Podczas takiego niezobowiązującego spotkania można znacznie więcej ustalić lub wyjaśnić ws. projektu witryny niż dziesiątki wiadomości e-mail.

 

Dlatego jeśli jesteś z Otwocka lub okolic a masz pomysł na stronę internetową lub sklep www to napisz do nas lub zadzwoń a my chętnie się z Tobą zobaczymy aby omówić, ocenić i wypracować jak najlepsze rozwiązanie dla Twojego pomysłu. Niezobowiązująca pół godzinna rozmowa jest znacznie lepsza i skuteczniejsza niż wysyłanie pomiędzy sobą setek mejlów. Zauważyliśmy także, że wbrew pozorom jest to także spora oszczędność czasu. Na wymianę dziesiątek wiadomości e-mail z wykonawcą projektu niekiedy poświęcamy więcej naszego czasu niż trwało by spotkanie na, którym można omówić większość najistotniejszych spraw dot. projektu. Mamy to już sprawdzone i zbadane przez ostatnie ponad dwa lata od początku pandemii.

 

Strony internetowe Otwock

 

Wykonujemy proste strony www, landing page, strony z systemem rezerwacji online oraz branżowe witryny z dedykowanymi rozwiązaniami jak np. strona dla lekarzy, placówek medycznych czy gabinetu lekarskiego. Jeśli jesteś z Otwocka lub okolic i masz ciekawy projekt internetowy do zrealizowania to zadzwoń do nas, spotkamy się, porozmawiamy i postaramy się zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla Twojego pomysłu.

 

Sklepy internetowe Otwock

 

Projektujemy i wdrażamy projekty e-commerce dla naszych Klientów z różnych branż. Jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy to napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli jesteś z Otwocka lub okolic to może uda nam się spotkać i porozmawiać na ten temat. :)

 

 

☎ 730-209-608

📧 poczta@smartpixel.net.pl

🟥 Pixel is Smart!

 

strony internetowe otwock

 

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.