Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strony www

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

autoryzowany reseller shoper
expert webwave

Jesteśmy ekspertami od:

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czym są kompozycje WebWave?

 

Kompozycje WebWave to inaczej gotowe grupy elementów jak na przykład menu, stopka, galerie, cenniki czy elementy z tekstem, które są już odpowiednio ułożone i dostosowane do urządzeń mobilnych - czyli są responsywne. Korzystanie z kompozycji znacznie przyśpiesza tworzenie strony internetowej.

 

Możesz użyć gotowe elementy w każdym momencie tworzenia strony lub sklepu, są one darmowe i zawsze pod ręką w kreatorze WebWave. Firma stworzyła wiele gotowych kompozycji są one podzielone na 12 różnych sekcji takich jak: Menu, Duże obrazy z tekstem, Elementy z tekstem, Galerie i siatki obrazów, Teksty z ikonami, Opinie i cytaty, Układy tekstu, Cenniki, Przyciski, Listy artykułów i Stopki.

 

moje kompozycje webwave

 

Dzięki przygotowanym wcześniej kompozycjom oszczędzamy czas przy tworzeniu swojej witryny lub strony dla Klientów. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie zbudować stronę, bez konieczności korzystania z szablonów stron www.  Obecnie w panelu narzędzi WebWave znajdziesz 12 kategorii kompozycji, a wśród nich łącznie 60 gotowych modułów do zamieszczeni na swoją stronę ww lub e-sklep.

 

 

Jak wykorzystać gotowe kompozycje WebWave na swojej stronie?

 

To bardzo proste. Zaloguj się (lub jeśli jeszcze nie masz konta to zarejestruj się klikając tutaj) do kreatora WebWave następnie z listy stron wybierz tą, którą chcesz edytować lub dodaj nową stronę.

 

Po załadowaniu się kreatora po lewej stronie znajdziesz pasek narzędzi, znajdź "plusik" i kliknij  w niego. Powinna wysunąć Ci się pełna lista wszystkich kategorii "Kompozycji". Wybierz kategorię a w niej kliknij w konkretną grupę elementów, której potrzebujesz najpilniej lub która podoba Ci się najbardziej.

 

gotowe grupy elementów webwave

 

Po kliknięciu w konkretną kompozycję, pojawi Ci się ona na stronie w kreatorze - teraz możesz ją dowolnie edytować!

 

Jak dodać grupę elementów do moich kompozycji w kreatorze WebWave?

 

Czasem zdarza się, że samemu uda nam się stworzyć piękną, funkcjonalną sekcję lub grupę elementów i chcielibyśmy ją sobie zapisać we własnej bibliotece kompozycji lub od razu przenieść na inną naszą stronę. To da się zrobić! WebWave daje nam możliwość zarówno zapisania kompozycji we własnej bibliotece a także pozwala na wykorzystanie jej na dowolnej stronie czy sklepie www, kiedy tylko chcemy i ile razy chcemy!

 

Aby dodać własną kompozycje lub  inaczej grupę elementów do "Moich kompozycji", którą może być zarówno rozbudowana sekcja, przycisk, stopka lub menu strony wystarczy zaznaczyć wszystkie elementy, które wchodzą w skład tej kompozycji i zgrupować ją.