Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklepy internetowe
sklep internetowy sky-shop
sklep internetowy shoper
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
polski newsletter nocode
05 lipca 2022
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
domena hosting serwer
domena hosting serwer

Najnowsze posty

25 października 2022

Kompozycje WebWave czyli gotowe elementy, które ułatwiają i przyśpieszają tworzenie strony internetowej.

Czym są kompozycje WebWave?

 

Kompozycje WebWave to inaczej gotowe grupy elementów jak na przykład menu, stopka, galerie, cenniki czy elementy z tekstem, które są już odpowiednio ułożone i dostosowane do urządzeń mobilnych - czyli są responsywne. Korzystanie z kompozycji znacznie przyśpiesza tworzenie strony internetowej.

 

Możesz użyć gotowe elementy w każdym momencie tworzenia strony lub sklepu, są one darmowe i zawsze pod ręką w kreatorze WebWave. Firma stworzyła wiele gotowych kompozycji są one podzielone na 12 różnych sekcji takich jak: Menu, Duże obrazy z tekstem, Elementy z tekstem, Galerie i siatki obrazów, Teksty z ikonami, Opinie i cytaty, Układy tekstu, Cenniki, Przyciski, Listy artykułów i Stopki.

 

moje kompozycje webwave

 

Dzięki przygotowanym wcześniej kompozycjom oszczędzamy czas przy tworzeniu swojej witryny lub strony dla Klientów. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie zbudować stronę, bez konieczności korzystania z szablonów stron www.  Obecnie w panelu narzędzi WebWave znajdziesz 12 kategorii kompozycji, a wśród nich łącznie 60 gotowych modułów do zamieszczeni na swoją stronę ww lub e-sklep.

 

 

Jak wykorzystać gotowe kompozycje WebWave na swojej stronie?

 

To bardzo proste. Zaloguj się (lub jeśli jeszcze nie masz konta to zarejestruj się klikając tutaj) do kreatora WebWave następnie z listy stron wybierz tą, którą chcesz edytować lub dodaj nową stronę.

 

Po załadowaniu się kreatora po lewej stronie znajdziesz pasek narzędzi, znajdź "plusik" i kliknij  w niego. Powinna wysunąć Ci się pełna lista wszystkich kategorii "Kompozycji". Wybierz kategorię a w niej kliknij w konkretną grupę elementów, której potrzebujesz najpilniej lub która podoba Ci się najbardziej.

 

gotowe grupy elementów webwave

 

Po kliknięciu w konkretną kompozycję, pojawi Ci się ona na stronie w kreatorze - teraz możesz ją dowolnie edytować!

 

Jak dodać grupę elementów do moich kompozycji w kreatorze WebWave?

 

Czasem zdarza się, że samemu uda nam się stworzyć piękną, funkcjonalną sekcję lub grupę elementów i chcielibyśmy ją sobie zapisać we własnej bibliotece kompozycji lub od razu przenieść na inną naszą stronę. To da się zrobić! WebWave daje nam możliwość zarówno zapisania kompozycji we własnej bibliotece a także pozwala na wykorzystanie jej na dowolnej stronie czy sklepie www, kiedy tylko chcemy i ile razy chcemy!

 

Aby dodać własną kompozycje lub  inaczej grupę elementów do "Moich kompozycji", którą może być zarówno rozbudowana sekcja, przycisk, stopka lub menu strony wystarczy zaznaczyć wszystkie elementy, które wchodzą w skład tej kompozycji i zgrupować ją.

 

grupowanie elementów w kreatorze webwave

 

Innymi słowy zaznacz wszystkie elementy na warstwach z których składa się Twoja kompozycja i kliknij na klawiaturze skrót Ctrl + G, wtedy wpadną one w jedną grupę. Możesz nadać własną nazwę tej grupy np. "Sekcja oferta" albo "Przyciski na sklep".
 

Ostatnim krokiem jest dodanie tej grupy elementów do Moich kompozycji. W tym celu kliknij na wcześniej utworzony folder z elementami, który pojawił się na warstwach następnie po lewej stronie w panelu narzędzi wybierz "plusik" czyli kategorię "Kompozycję" , teraz na karcie kliknij "Moje kompozycje" i ostatecznie stuknij w "Dodaj grupę". Brawo! Grupa elementów dodała się do Twoich kompozycji i możesz ją teraz wykorzystać na każdej swojej stronie zrobionej w kreatorze WebWave.

 

Wszystkie własne grupy elementów znajdziesz zawsze na liście "Moje kompozycje", będzie się tam wyświetlać za każdym załadowaniem kreatora. Możesz też nadać własną nazwę kompozycji i stworzyć swoje grupy kompozycji, to fajnie organizuje nam naszą bibliotekę, która z czasem może znacznie się powiększyć o nowe grupy komponentów.

 

Animacje grup elementów

 

Pamiętaj, że możesz też nadać animację pokazania i pojawienia dla całej grupy elementów. Wystarczy, że podczas edycji na stronie zaznaczysz na warstwie grupę / folder i w panelu ustawień w dziale "Efekty pokazania i ukrycia" zastosujesz, którąś z animacji. Masz do wyboru animację przy pokazaniu, przy ukryciu oraz podczas scrollowania strony. Wybierz jedną z najciekawszych animacji lub zastosuj kilka z nich jednocześnie i niech Twoja witryna wygląda jeszcze lepiej!

 

 

Gotowe kompozycje od Smart Pixel

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej kreator WebWave posiada wiele gotowych grup elementów, które możesz wykorzystać u siebie na stronie internetowej. Niewątpliwie przyśpieszają one proces tworzenia witryny dlatego warto wykorzystać tą zaletę jaką daje nam polski kreator stron www. Minusem jest to, że są dość proste i mało atrakcyjne wizualnie. Dlatego my stworzyliśmy znacznie bardziej rozbudowane wersje gotowych grup elementów, które są responsywne, funkcjonalne i przyciągające wzrok. Dzięki naszym grupom elementów twoja strona, blog lub sklep internetowy będzie wyglądał ładniej i nowocześniej a samo tworzenie witryn stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze.

 

Naszą bazę gotowych elementów znajdziesz tutaj >>

 

Ta biblioteka gotowych kompozycji będzie się stale powiększała, dlatego wpadaj na naszą podstronę Grupy elementów WebWave co jakiś czas aby sprawdzić czy pojawiła się jakaś nowa, fajna kompozycja, która może wpadnie Ci w oko i przyda się na Twojej stronie lub sklepie.

 


 

Więcej o kompozycjach WebWave znajdziesz na poniższych filmach:

 

 

Grupy elementów - jak je wykorzystać? | WebWave

 

 

 

Jak wykorzystać gotowe grupy elementów w kreatorze WebWave?

 

 

 

Grupy elementów w WebWave

 

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.