dynamiczna strona internetowa
strony internetowe

Smart Pixel to agencja kreatywna oferująca pełen pakiet usług cyfrowych, tak jak projektowanie stron i sklepów internetowych,  tworzenia filmów promocyjnych oraz profesjonalnych prezentacji PowerPoint. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

Prawa autorskie © 2021 Smart Pixel. Polityka prywatności.
strona internetowa bez kodowania

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Twój e-mail:

Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Najnowsze posty

domena hosting serwer

Z biegiem lat, starając się przyciągnąć uwagę użytkowników, statyczne, staromodne banery przekształciły się w animowane banery reklamowe, które można obecnie zobaczyć na wielu stron internetowych, choć nie są one jeszcze tak popularne jakby mogło się wydawać.

 

Ze względu na przyciągający wzrok ruch, animowane banery wyróżniają się na tle statycznych obrazków na stronach internetowych czy platformach mediów społecznościowych. Nic dziwnego, ponieważ nasze oczy są wyszkolone do wychwytywania rzeczy w ruchu znacznie szybciej niż statyczne obrazy.

 

Prezentujemy przykład zastosowania stworzonego przez nas animowanego banneru dla jednej z firm.

 

Banner prezentujemy poniżej w kilku wersjach rozmiarowych, każde ma inne zastosowanie. Pionowy, długi banner będzie idealnie nadawał się na stronę lub sklep internetowy i będzie znacznie bardziej przyciągał wzrok internautów niż typowy nieruchomy obrazek.

 

Drugi typ bannera o rozmiarze 1080x1080 dobrze nadaje się na social media typu facebook czy instagram.

 

 

 

 

Sam oceń, który banner twoim zdaniem bardziej przyciąga uwagę? :)

 

 
W jaki sposób Twoja firma może skorzystać na animowanych banerach?
 
Animowane banery mają wrodzoną zdolność bycia zauważalnymi i i wyróżniającymi się, co oznacza, że ​​użytkownicy będą angażować się w Twój baner przez dłuższy czas co znacznie zwiększa szansę na interakcję, czyli na przykład na kliknięcie w banner, który przeniesie go na stronę główną naszej witryny. To tylko jedno z możliwych zastosowań animowanego banneru.
 
Badania pokazują, że 1-2 sekundy dłuższy czas oglądania animowanego banneru może przełożyć się na ogromny skok rozpoznawalności marki.
 
Na przykład, według badania przeprowadzonego przez Inskin media, 50% użytkowników było w stanie przypomnieć sobie animowaną reklamę marki już po 1-2 sekundach.
 
To pokazuje, że animowane banery przekładają się bezpośrednio na większe zaangażowanie użytkowników i zwiększają szansę na uzyskanie zmierzonnego efektu.

 

Pixel is Smart!

Animowany banner na stronę i sklep internetowy

Najnowsze posty

domena hosting serwer
14 kwietnia 2021
Co zrobić aby nasz biznes online był zyskowny i dobrze się rozwijał?
domena hosting serwer
sklep internetowy
smart pixel nowoczesne strony internetowe

WYŚLIJ ZAPYTANIE

sklep internetowy
(+48) 730-209-608
poczta@smartpixel.net.pl

Nowoczesne Usługi Cyfrowe