Nowoczesne Usługi Cyfrowe

(+48) 730-209-608

sklep internetowy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

smart pixel nowoczesne strony internetowe
sklepy internetowe
sklep internetowy sky-shop
sklep internetowy shoper
film promocyjny, animacje reklamowe, animowane logo firmy
ecentum logistyczne strona internetowa
20 kwietnia 2022
rezerwacja online, salon piękności, rezerwacja wizyt, rezerwacja biletów online, rezerwacja online za darmo, system rezerwacji online fitness, rezerwacja online kosmetyczka, rezerwacja kortów online, rezerwacja, kolejki online, fryzjer rezerwacja online, rezerwacje online noclegi
domena hosting serwer
domena hosting serwer

Najnowsze posty

25 października 2022

Nowoczesny system POS dla gastronomii

GoPOS to nowoczesny, innowacyjny i intuicyjny system sprzedaży dla Twojego biznesu z branży gastronomicznej. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie lokalem z poziomu komputera lub dowolnego urządzenia osobistego.

 

GoPOS to nowoczesny system sprzedaży dla małej, średniej i dużej gastronomii oraz sieci lokali. Idealnie sprawdzi się w restauracji, pizzerii, kawiarni, klubie i pubie, food trucku, a nawet w parkach rozrywki i parkach wodnych.

 

Oprogramowanie jest dostępne na system Windows i Android, dlatego można je użytkować zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach czy telefonach. Wszelkie działania mogą być konfigurowane zdalnie, ponieważ baza danych znajduje się w chmurze. Systemem można zarządzać w prosty sposób poprzez panel na stronie www w każdym miejscu i czasie. GoPOS jest dostępny w licencji miesięcznej oraz rocznej, co pozwala na korzystanie z aplikacji nawet sezonowo.

 

 

 

Zoptymalizuj i unowocześnij zarządzanie pojedynczym lokalem lub siecią restauracji, wybierając system gastronomiczny GoPOS. To rozbudowana aplikacja wspiera szereg procesów związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej.

 

W zależności od wybranej wersji system oferuje szereg rozwiązań związanych z zarządzaniem procesem sprzedaży, rezerwacji, składania i realizacji zamówień czy czasem pracy pracowników.  System gastronomiczny GoPOS to także znakomite narzędzie analityczne pozwalające na szybkie tworzenie zbiorczych raportów, co może pomóc w optymalizacji działalności i poprawie efektywności pracy w poszczególnych lokalach należących do większej sieci.

 

Modułowy charakter systemu jest gwarancją jego elastyczności, zapewniając możliwość łatwego dostosowania jego funkcji do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Korzystając z systemu, z jednej platformy możesz zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami składającymi się na codzienne funkcjonowanie każdego lokalu gastronomicznego – kontrolować obsługę zamówień, sprawdzać stany magazynowe, przygotowywać grafiki pracy, prowadzić działania marketingowe i analityczne.

 

Sprzedawaj szybko i bezbłędnie

 

Przyspiesz obsługę lokalu, popraw komunikację pomiędzy pracownikami i zwiększ satysfakcję klientów.

 

 • Prowadź sprzedaż korzystając z szybkiego i intuicyjnego systemu jakim jest GoPOS
 • Wprowadź mobilnego kelnera i wyeliminuj przyjmowanie zamówień na kartkach papieru
 • Zredukuj błędy przy obsłudze zamówień

 

Kontroluj biznes z każdego miejsca

 

Zarządzaj swoim biznesem na bieżąco dzięki dostępom do raportów i danych w każdym miejscu i czasie.

 

 • Zarządzaj online z każdego miejsca i urządzenia osobistego na świecie
 • Generuj raporty według pory dnia, produktów, pracowników czy storn
 • Dowiedz się, co najlepiej się sprzedaje i otrzymuj powiadomienia, gdy zapasy są niskie

 

Rozwiązania dla gastronomii

 

Od małego food trucka po całe sieci lokali - w GoPOS znajdziesz rozwiązania dla każdego typu biznesu gastronomicznego. Poznaj wszystkie możliwości systemu i sprawdź, jak poprawić działanie swojej:

 

 • Restauracji
 • Pizzerii
 • Kawiarni
 • Małej gastronomii
 • Klubu oraz baru
 • Sieci lokali

 

Oprogramowanie i integracje

 

Szukasz większych usprawnień dla swojego biznesu? Rozbuduj system o kolejne aplikacje, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach w lokalu. Sprawdź, z kim integrują się nasze systemy i korzystaj z jeszcze większej ilości przydatnych funkcjonalności.

 

 • Załóż swój własny sklep GoOrder i wykorzystaj innowacyjne narzędzia do zarządzania delivery
 • Integruj się z zewnętrznymi portalami i firmami kurierskimi
 • Usprawnij komunikację między kuchnią a salą
 • Korzystaj z rozbudowanych raportów i zarządzaj magazynem kompleksowo
 • Poznaj systemy hotelowe, które integrują się z GoPOS
 • Sprawdź, jakie jeszcze aplikacje i integracje znajdziesz w naszej ofercie!

 

GoOrder – sklep z zamówieniami jedzenia online

 

Platforma GoOrder pozwala na utworzenie sklepu do zamawiania jedzenia na wynos i integracji go ze swoją stroną internetową! Klienci w prosty sposób mogą złożyć zamówienie bezpośrednio przez dedykowany sklep online przy pomocy dowolnego urządzenia z dostępem do sieci. Konsument ma możliwość wyboru opcji “na dowóz”, “z odbiorem osobistym” lub “na miejscu”. W szczegółach zamówienia może ustawić konkretny czas i datę odbioru/dostarczenia posiłku. Pozwala to zamówić swoje ulubione jedzenie na wyznaczoną godzinę do dowolnie wybranego miejsca i nie czekać na przygotowanie posiłku. Dodatkowo można na miejscu złożyć również zamówienie za pomocą QRcode. Klient zajmując miejsce przy stoliku skanuje przy pomocy telefonu/tabletu odpowiednią treść i zostaje następnie przekierowany na stronę sklepu online, gdzie może samodzielnie złożyć zamówienie bez pomocy kelnera. 

W aplikacji możemy podzielić dania na różne kategorię, a następnie przyporządkować do każdego z nich spersonalizowany opis i zdjęcie produktu. Klienci oprócz standardowego zamawiania jedzenia mogą jednocześnie dowolnie je modyfikować, usuwając czy rozszerzając o dodatki, które są dostępne w menu

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o GoOrder oraz poznać ofertę na stronę internetową zintegrowaną z tym nowoczesnym rozwiązaniem to zajrzyj tutaj >>

 

 

Integracja z systemem GoPOS

 

GoOrder jest w pełni zintegrowany z systemem GoPOS. Zamówienie złożone przez klienta automatycznie trafia na ekrany tabletów i komputerów, a system KDS (Kitchen Display System) pozwala bezpośrednio wyświetlić je na ekranie telewizora w kuchni, gdzie zostaje umieszczone w systemie kolejek. Pozwala to na znaczne usprawnienie całego procesu przygotowania zamówienia i eliminuje wystąpienie możliwych błędów podczas komunikacji między pracownikami.

 

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej podstronie Systemy dla gastronomii.

Twój e-mail:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityka prywatności.

Zapisz się do newslettera i ciesz się przydatną wiedzą

Jesteśmy ekspertami od:

expert webwave
autoryzowany reseller shoper

Nasza oferta

 

Strony WWW

 

Sklepy WWW

 

Strona z systemem rezerwacji

 

Filmy promocyjne

 

Prezentacje PowerPoint

 

Szablony stron WWW

 

Prowadzenie Social Media

 

Pozycjonowanie

 

Komunikacja z Klientami

 

Smart Pixel to Agencja Cyfrowa specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów www oraz promocji biznesu naszych Klientów w Internecie. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i autorytet  takich firm jak Twoja.

strony www
Prawa autorskie © 2022 Smart Pixel. Polityka prywatności.